En Son Ne Aldınız ?
(03/08/2016, Saat: 10:08)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blaster üstatla el yazılarımız inanılmaz benziyormuş. Çok şaşırdım.  Big Grin

(18/08/2016, Saat: 23:59)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam galiba siz de benim gibi çakı taşımayı seviyorsunuz. Ganzo'yu günlük mü kullanıyorsunuz?

Günaydın komşularım,

@AKadir
@Turhan84
@OnLyTNT
@Fallschirmjäger

Teşekkürler, Ganzolar tam bir fiyat/performans ürünü. Turuncu G720, 440C çelikten yapılmış, G10 kaydırmaz saplı - dilim çakı demeye varmıyor, büyük bir bıçak 200gr ağırlığında, oldukça ağır ama ele çok güzel oturuyor. Günlük olarak kullanmıyorum, gören 1 saat alıp incelemek istiyor Smile korkuyorum bir yerlerini kesecekler diye.
Dağa, bayıra, denize gittim mi yanımdan ayırmam ama.
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@DarthVader, teşekkür ederim Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...
Sirkeci Doğubank'ta bir isim vardı, sonrasında Karabulut Ticaret'e uğradim, Omega fırça aldım, epeydir aklımda olan modellerden biri orda varmış, sağolsun bir de askı hediye etti, abiyle kisadan biraz sohbet ettik. Sonra tabii ki her Eminönü gezisinin son durağı olan İmpa'ya uğradım, çok kalamasam da kısa bir sohbet ve yeni gelenleri sordum, Clubman sabun gelmiş daha yeni, denemeden olmaz tabii, her zamanki güler yüzünden dolayi Mustafa Bey'e teşekkür ederim
9cf7af5b56a40aaa7ce185ae02e0ef91.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
21ct8j4.jpg
5v29nn.jpg

Epeydir alsam diyordum karşıma çıktı sonunda.
Ankara Hamamönünde dolaşırken karşılaştım. 8 lira fiyatı var uygun geniş.
P_20160819_130701.jpg
Fresh ve kalıcı bir kokusu olması sebebi ile tercih ettim, şişesi cam olsa 10 numara olurmuş ama 9'da iyi bence Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Kiehl's fırçasız traş kremi aldım... 1f67c652700e6e01d66853fce6865f97.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
30bk80h.jpg
@izbe Üstadım
Sağlıkla kullanın. Güzel .
Sagolun AKadir hocam daha iyileri sizlerin olsun Smile
@izbe hocam hayırlı olsun, bir süredir göremiyorduk sizi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: