En Son Ne Aldınız ?
28hcth1.jpg
2im0c1.jpg

Bugün geç tıraş olunca, etkisi geçmeden yola düştüm.Artık bundan mıdır nedendir bilemem, yolum L'Occitane' a düştü.Geçenlerde bir alışverişim olmuştu.%20 indirim veriyorlar sonraki alışverişe.Şu Plisson'a bir bakayım dedim.Bakmaz olaydım Smile Bu nasıl sentetik kardeşim.Daha evvel Body Shop'un fırçasını almıştım, o fırçaysa bu nedir bilemedim.Bu kadar methettim, inşaAllah elimde patlamaz, daha köpürtmeden ya da kullanmadan diyeyim bir şey yazmadım burada ama bu yavrucak beni gaza getirdi.Kız da beğendiğimi anlamış olmalı ki sabun, kap kacak ne varsa doldurdu.Yavrucuğum ben zaten geçiyordum uğradım dedimse de, indiriminiz var şu kadar oluyor filan deyip sabunu da bir avuç testerla beraber araya sıkıştırdı.Hayır çocukluktan sabun meraklısı biriyimdir.İç çamaşırların arasına, elbise dolaplarının altına validem hep sabun koyardı.Hem sabunlar kurur, hem de güzel kokuları çamaşırlara sinerdi.Ama bu tabi tıraş sabunları için pek geçerli değil.Kullanmadıklarımı açmıyorum kokuları uçmasın diye fakat birkaç yıllık stok yaptık gibi.Hayır o değil, @Bruce komşuma söz verdim Tobs Sandal alıp deneyeceğim diye, Tobs hariç ne varsa aldık  Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
fd8rig.jpg
(07/11/2015, Saat: 17:05)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28hcth1.jpg
2im0c1.jpg

Bugün geç tıraş olunca, etkisi geçmeden yola düştüm.Artık bundan mıdır nedendir bilemem, yolum L'Occitane' a düştü.Geçenlerde bir alışverişim olmuştu.%20 indirim veriyorlar sonraki alışverişe.Şu Plisson'a bir bakayım dedim.Bakmaz olaydım Smile Bu nasıl sentetik kardeşim.Daha evvel Body Shop'un fırçasını almıştım, o fırçaysa bu nedir bilemedim.Bu kadar methettim, inşaAllah elimde patlamaz, daha köpürtmeden ya da kullanmadan diyeyim bir şey yazmadım burada ama bu yavrucak beni gaza getirdi.Kız da beğendiğimi anlamış olmalı ki sabun, kap kacak ne varsa doldurdu.Yavrucuğum ben zaten geçiyordum uğradım dedimse de, indiriminiz var şu kadar oluyor filan deyip sabunu da bir avuç testerla beraber araya sıkıştırdı.Hayır çocukluktan sabun meraklısı biriyimdir.İç çamaşırların arasına, elbise dolaplarının altına validem hep sabun koyardı.Hem sabunlar kurur, hem de güzel kokuları çamaşırlara sinerdi.Ama bu tabi tıraş sabunları için pek geçerli değil.Kullanmadıklarımı açmıyorum kokuları uçmasın diye fakat birkaç yıllık stok yaptık gibi.Hayır o değil, @Bruce komşuma söz verdim Tobs Sandal alıp deneyeceğim diye, Tobs hariç ne varsa aldık  Big Grin

Demekki neymiş L'Occitane'daki sorumlu kıza kanmayacakmışız Big Grin Big Grin Big Grin Şaka bir tarafa hayırlı olsun komşum, TOBS Sandalwood Bruce komşumun demirbaşlarındandır tıraş söz konusu olunca. Ben Proraso Sandalwood aldım fakat tam sandalwood kokusu değil gibi, sanırsam Şubatta bir TOBS Sandal'a niyet edeceğim artık.
Cumartesi günü İmpa'ya uğrayınca yine dayanamayıp aklımda olan ve olmayan ürünlerden bir alışveriş yaptım. Sağolsun Mustafa bey Kapo krem hediye etti. Blush

359mvjn.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(07/11/2015, Saat: 21:45)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demekki neymiş L'Occitane'daki sorumlu kıza kanmayacakmışız Big Grin Big Grin Big Grin Şaka bir tarafa hayırlı olsun komşum, TOBS Sandalwood Bruce komşumun demirbaşlarındandır tıraş söz konusu olunca. Ben Proraso Sandalwood aldım fakat tam sandalwood kokusu değil gibi, sanırsam Şubatta bir TOBS Sandal'a niyet edeceğim artık.

Teşekkür ederim.Sizde şimdiden güle güle kullanın.Bu gidişle, alsam bile ne zaman kullanacağım belli değil.
Artık fren yapmam şart oldu Blush
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(08/11/2015, Saat: 19:05)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü İmpa'ya uğrayınca yine dayanamayıp aklımda olan ve olmayan ürünlerden bir alışveriş yaptım. Sağolsun Mustafa bey Kapo krem hediye etti. Blush

359mvjn.jpg
Cihan hocam, güzel günlerde kullan. Ben zor dayandım vallahi Smile hediye krem için Mustafa Bey e cok teşekkürler tekrar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@cikankeskin, guzel gunlerde kullanın insallah. EJ ne aldınız merak ettim. Smile aynı gun bende İMPA daydim. Bilseydim sizinle aynı saatte giderdik.Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
33tp5vt.jpg
Bunlarda benden Smile
(08/11/2015, Saat: 21:33)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cikankeskin, guzel gunlerde kullanın insallah. EJ ne aldınız merak ettim. Smile aynı gun bende İMPA daydim. Bilseydim sizinle aynı saatte giderdik.Smile

Teşekkür ederim. Bir dahaki sefere kısmetse komşum. EJ fırça standı aldım. Elimdeki knottaki fırçalara uygun standım yoktu. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/11/2015, Saat: 19:05)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi günü İmpa'ya uğrayınca yine dayanamayıp aklımda olan ve olmayan ürünlerden bir alışveriş yaptım. Sağolsun Mustafa bey Kapo krem hediye etti.  Blush

359mvjn.jpg

Hayırlısı olsun komşum, ziyaret başarılı ve hafif geçmiş Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: