En Son Ne Aldınız ?
(16/02/2017, Saat: 15:41)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakallı

Benim mantıgıma gore zaten normal DE jilet kullanan shavette olmaması gerek, o incelikteki jilete, korumasız kullanım tehlikeli ve luzumsuz geliyor bana. Berberlerden alısmısız gormeye kullanmaya ama bence tehlikeli.
Sahsen feather gibi SE kullanan shavetleri denemelisiniz diye dusunuyorum.
Sanırım impaya geldi, feather denemediyseniz bir onu denemenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim, zahmet verdim size, yeni usturanız ile keyifli tıraşlar dilerim.
l3ogdQ.jpg
l3ogWQ.jpg
kG2PXJ.jpg
o0LM6R.jpg

Fatboy çok şükür elime ulaştı .
Nos kondisyonda . Tertemiz , sıfır gibi .
Bugüne kadar sadece 5-6 kez kullanılmış ve bir köşede beklemiş . Geçen yılki fatboyumda temizdi ama bu çok çok daha iyi
@serjames muthis tertemiz gorunuyor. guzel gunlerde komsum.

(16/02/2017, Saat: 15:41)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakallı

Benim mantıgıma gore zaten normal DE jilet kullanan shavette olmaması gerek, o incelikteki jilete, korumasız kullanım tehlikeli ve luzumsuz geliyor bana. Berberlerden alısmısız gormeye kullanmaya ama bence tehlikeli.
Sahsen feather gibi SE kullanan shavetleri denemelisiniz diye dusunuyorum.
Sanırım impaya geldi, feather denemediyseniz bir onu denemenizi tavsiye ederim.

Ustad ben bunu bilmiyordum, ilginc ve mantikli bir yorum. Benim DE kullanan shavette ile tecrubem malesef cok hos degildi. Firsatim olunca enjektorluyu deneyecegim.
@serjames komşu güle güle keyifli tıraşlarda kullanın fatboyu . Sizden evlatlarınıza torunlarınıza güzel bir hatıra olarak kalsın . Komşum nerden aldığınızı da belirtirmisiniz .
@serjames  Kıskanmamak mümkün değil Blush aşırı temizmiş, uzuuun yıllar kullanmak nasip olsun Smile .
Nereden temin edildi bende merak ettim.
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
Hayırlı olsun @serjames , harika bir fatboy.
(16/02/2017, Saat: 18:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @serjames , harika bir fatboy.

Çok teşekkür ederim adaşım Wink . Daha iyisi sizlerin olsun ,
Hayırlı olsun @serjames komşum, çok temiz bir alet bulmuşsunuz. Aldığınız yerde temiz slim'de var mıydı Smile
(16/02/2017, Saat: 18:14)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames muthis tertemiz gorunuyor. guzel gunlerde komsum.

Ustad ben bunu bilmiyordum, ilginc ve mantikli bir yorum. Benim DE kullanan shavette ile tecrubem malesef cok hos degildi. Firsatim olunca enjektorluyu deneyecegim.

(16/02/2017, Saat: 18:22)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşu güle güle keyifli tıraşlarda kullanın fatboyu . Sizden evlatlarınıza torunlarınıza güzel bir hatıra olarak kalsın . Komşum nerden aldığınızı da belirtirmisiniz .

(16/02/2017, Saat: 18:26)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames  Kıskanmamak mümkün değil Blush , uzuuun yıllar kullanmak nasip olsun Smile .
Nereden temin edildi bende merak ettim.

Komşular çok teşekkür ederim ...
Forum adminlerinden Bighillme (McOrco) üstadımdan aldım .
Alet o kadar az kullanılmışkı silo kapakları kapatmak için altta çevirdiğimiz kısım tam kapanıyor . Bir çok aletin , çok temiz görünsede kullanıma bağlı olarak silo kapaklarını kapatırken , kapaklar kapansa bile alttaki o çevrilen kısım bir iki tur daha döner . Bu sıfır. Dediğim gibi üretildiği günden bugüne kadar sadece 5-6 kez kullanılmış . Bende çok mutluyum ..
(16/02/2017, Saat: 18:29)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @serjames komşum, çok temiz bir alet bulmuşsunuz. Aldığınız yerde temiz slim'de var mıydı  Smile

Çok teşekkür ederim komşum . Slimi tam hatırlamıyorum ama mergress vardı .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: