En Son Ne Aldınız ?
(01/02/2013, Saat: 22:30)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cyril R Salter Indian Sandalwood Luxury Shaving Cream 165gr.
Cyril R Salter Sublime Citrus Luxury Shaving Cream 165gr.

Hocam merak ediyordum bu sabunları MuhleR41 siparişimin yanına ucuz olduğu için EJ sabun ile bilrikte ekleyecektim.Elinize ulaştımı ?
proraso sandalwood ve 2 kutu bolzano jilet...giftsandcare'den 2 haftada geldi beklememe değdi açıkcası
Vie-Long Horse Hair Shaving Brush 13066, Cella...
RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) 10 adet 1 milyoncudan 1 tl ye aldım güzel bir jilet
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(01/02/2013, Saat: 22:45)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/02/2013, Saat: 22:36)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/02/2013, Saat: 22:30)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cyril R Salter Indian Sandalwood Luxury Shaving Cream 165gr.
Cyril R Salter Sublime Citrus Luxury Shaving Cream 165gr.

Hocam merak ediyordum bu sabunları MuhleR41 siparişimin yanına ucuz olduğu için EJ sabun ile bilrikte ekleyecektim.Elinize ulaştımı ?

Eggman Hocam; Biraz önce verdim siparişimi.Nette biraz araştırdım.Her iki krem için ilginçtir çok güzel yorumlar var.Mesela Sandalwood için TOBS'unkine ağaçsı diye nitelendirilirken bunun için tarçınsı baharatlı ve Hint Sandalağacı diye nitelendiriliyor.Ayrıca her iki krem kokusu da kuvvetli çok da beğeniliyor,kısa zamanda keyifli köpük elde ediliyormuş.T&H kalitesine yakın bulunduğu da belirtiliyor.

Düzenleme: Cyril R Salter French Vetiver Luxury Shaving Cream için de yanılmıyorsam topraksı koktuğundan söz edilmiş.Kokusunu pek beğenen yok sanki... Cyril R Salter serisinin diğerleriyle ilgili olmadığım için hiç fikrim yok.

Teşekkürler hocam.

Ben sabunlarından bir tanesini sipariş edebilirim.TS'de sadece lavanta mevcut ama.Topraksı koku benlik olabilir öğrendiğim iyi oldu Smile
5 kutu Asco marka jilet aldım, kutu başı 1 Türk Lirası'ndan.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Fitjar Soap Neroli Shaving Soap Refill x 1 = £19.5
Col. Conk Bay Rum Shaving Soap 80g  x 1 = £6.5
Claus Porto Musgo Real Shaving Cream (100 ml) x 1 = £10
Castle Forbes Lime Shaving Cream (50 ml) x 1 = £9.75
Proraso Sandalwood and Shea Butter Shaving Cream (150 ml) x 1 = £6.3

Az önce ödemeyi yaptım.
Hiç sabunum yoktu iyi oldu bu.Smile
mühle r41 ve birazda tabac.

Düzenleme: connaughtta sadece 1 adet tabac stick refill bıraktım, alacak varsa acele etsin. Big Grin
(02/02/2013, Saat: 01:26)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mühle r41 ve birazda tabac.

Düzenleme: connaughtta sadece 1 adet tabac stick refill bıraktım, alacak varsa acele etsin. Big Grin

Psycho dostumda aldığına göre bende artık siparişimi geçeyim Mühle için Smile

Sırf connaught'ta tabac refill var diyemi oradan aldın dostum Muhleyi'de Big Grin TS'de yok mesela tabac refill bende r41 in yanına işte idareten EJ sabun eklemeyi düşnüyüorum Smile
(02/02/2013, Saat: 01:47)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/02/2013, Saat: 01:26)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mühle r41 ve birazda tabac.

Psycho dostumda aldığına göre bende artık siparişimi geçeyim Mühle için Smile

Sırf connaught'ta tabac refill var diyemi oradan aldın dostum Muhleyi'de Big Grin TS'de yok mesela tabac refill bende r41 in yanına işte idareten EJ sabun eklemeyi düşnüyüorum Smile

İşte beni iyi tanıyan biri. Big Grin

Ama aslında ben aldığımda TS.co.uk da mühle yoktu, hoş olsaydı da tecih yine tabac farkıyla paul olurmuş.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: