En Son Ne Aldınız ?
@Lorenzo hocam güle güle kullanın. Biz burada, sezonu kapattım, bu sene tüketim yılım olucak vs. diyen (ben dahil Blush ) ve sonrasında "En son ne aldınız" başlığında boy gösteren çok arkadaş gördük. Haberiniz olsun Smile
(28/04/2016, Saat: 23:13)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo hocam sezonu kapatmak değil resmen sezonu açmışsınız Smile

Güzel seçimler güzel traşlarda keyiflice kullanın.

Yalnız eşinize bir hediye almamışsınız sezon ortasında kulübeye yedek kalmayasınız sonra Smile

@Nani Kuş hocam teşekkür ederim Smile

Eşim de olsa bir kadın karşısında kendimi penaltı pozisyonuna düşürüp gol yermiyim hiç, biz kaçın kurasıyız Wink ona da karınca kararınca aldım bir şeyler tabii ki..
(28/04/2016, Saat: 23:24)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo hocam güle güle kullanın. Biz burada, sezonu kapattım, bu sene tüketim yılım olucak vs. diyen (ben dahil   Blush  ) ve sonrasında "En son ne aldınız" başlığında boy gösteren çok arkadaş gördük. Haberiniz olsun  Smile

@msakalli hocam teşekkür ederim..

Valla herkes öyle söylüyor; ben bile kendimden şüphe etmeye başlıyorum yavaş yavaş Smile Diren Lorenzo ruhu Smile
(28/04/2016, Saat: 22:22)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sezon kapatmak mı? Bu forumda sezon hiç kapanmaz

@hknz irademi sonuna kadar zorlayacağım valla, çok niyetliyim, umarım dayanabillirim Rolleyes
taprwy.jpg
255qv4p.jpg
23ktd3m.jpg
@Gartbnx hocam saygilar yine cok guzel parcalar edinmissiniz hayirli olsun.o lady eversharp koleksiyonluk sanirim Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(28/04/2016, Saat: 19:40)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Turkuvaz1 komşum güzel tercih. İyi günlerde kullanın. Benimde favori aletlerimden biridir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(28/04/2016, Saat: 19:45)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum ama keşke alışma evresinde Pro Guard jilet alsaydınız.

Teşekkürler komşular. Almış olduk artık ama neden proguard dediğinizi bu akşam tıraşımda anladım @cihankeskin hocam   Rolleyes
@Saltuk Teşekkür ederim.. lady schick, kolleksiyonuk :-) bu kadar erkek aletin yanına bir bayan lazım :-)
(29/04/2016, Saat: 01:12)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Saltuk Teşekkür ederim.. lady schick, kolleksiyonuk :-) bu kadar erkek aletin yanına bir bayan lazım :-)

Hayırlı olsun üstad. Schick çok güzel bir parçaymış. Beyaz plastikteki siyah lekeler temizlenebilir gibi duruyor, metal kısımların kondüsyonu çok diri. Güzelce elden geçirilirse ışıl ışıl olur. En çok da taşıma kabını beğendim, her yönüyle harika. Bende de Gillette Lady var ayıptır söylemesi, tabi kullanıp resim paylaşamıyoruz Smile

Asıl bomba ilk resimdeki GSK double open comb sanırım, o da çok güzel çok diri duruyor, güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Teşekkür ederim.. GSK NOS amerikadan buldum.. Lady Schick ile ilgileneceğim.. henüz eve gitmedim.. bunlar hanımın çektiği fotoğraflar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: