En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s
üstüme alınacak bir şey yok hocam.. dediklerinize katılıyorum.. ama ben genelde hep arkadaşın adresine yolluyorum, firmalar fahiş posta fiyatı alıyor. aynı paketi arkadaşım gidip postaya verdimi 10 dolar tutuyor.
@ihtilaf
Abi cok sirin ufaklık, hayvan sever olarak porsuklara da uzulmuyor degilim. Sentetige o yuzden gecis hızlı oldu cogu kisinin. İleride gercekten porsuktan ayırt edemiyecegimiz sentetikler de cıkar diye dusunuyorum.
Geçenlerde Ebay' de bakınırken açık artırmada bana patlayan Parnis Tongue.

Mp3lD9.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(20/04/2016, Saat: 22:38)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde Ebay' de bakınırken açık artırmada bana patlayan Parnis Tongue.

@OnLyTNT
Güzel saat.
Üzerinde Steinhart Marine Chronograph Black Dial yazsaydı 3.000, IWC yazsaydı 20.000 TL. olurdu. Smile
İyi zamanlarınızı göstersin.
(20/04/2016, Saat: 22:38)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde Ebay' de bakınırken açık artırmada bana patlayan Parnis Tongue.

Hocam hayırlı olsun çok güzel duruyor , sorması ayıptır ne fiyata kaldı elinizde ?
Kullanmak için sabırsızlanıyorum Smile

2pzwknd.jpg
(18/04/2016, Saat: 15:15)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayıldım, bayıldım. Fırsat olunca bu setten yapıcam.

Korksun balıklar etler bizden izbe üstad.

Sağlık, sıhhatle güzel günlerde kullanın inşaallah Sleepy

@teddy, tesekkur ederim hocam. Daha iyileri sizin olsun. Daha keskini yazacaktim vazgectim, bunlar gercekten cok keskin Smile Big Grin
Avusturyalı bir bıçak ve ustura üreticisi olan Koraat Knives den yeni aldığım usturam, 8/8 ölçüsünde near wedge . çok sevinçliyim geçen gün ilk , bugün de ikinci tıraşımı oldum,
wk216v.jpg
30mn9fk.jpg
2vaz77m.jpg
30tsbdj.jpg
@taskind, güle güle kullanın üstadım, muhteşem!
Haydi hayırlı tıraşlar...
@taskind bey gerçekten çok şık. iyi günlerde kullanın.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: