En Son Ne Aldınız ?
Tabi ki Rocnel SE Razor.

skvl2e.jpg
Üstadlarım Rocnel'leriniz hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ea35m0.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Otekisi de geldi dostlar,
Mutfaktaki led ısıklandırmada rengi biraz farklı cıktı fotoda veya benim cep telin kamera ayarlarından kelvin ayarını degistirmem lazımdı. Neyse bronz altın, yine gecen gun gelen slim gibi 2 renkli karısık fat boy.

24njo6x.jpg
20znwy8.jpg
Güzel günlerde kullanın @dikdik_s hocam
Ama yanlarına progress şart Smile
(09/03/2016, Saat: 22:31)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın @dikdik_s hocam
Ama yanlarına progress şart Smile

@dikdik_s  Üstadım;
Sağlıkla kullanın.
Progress in de modifiye olanları var.   Big Grin
(09/03/2016, Saat: 22:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otekisi de geldi dostlar,
Mutfaktaki led ısıklandırmada rengi biraz farklı cıktı fotoda veya benim cep telin kamera ayarlarından kelvin ayarını degistirmem lazımdı. Neyse bronz altın, yine gecen gun gelen slim gibi 2 renkli karısık fat boy.

24njo6x.jpg
20znwy8.jpg

Gayet iyiymiş, güle güle kullan üstad Blush
Acta est fabula, plaudite.
@Nani Kuş , @Bruce , @AKadir
Çok tesekkur ederim dostlar, daha guzelleri sizlerin olsun.

Akadir abimle yuz yuze de gorustuk beni cozmus, progresin ozel yapımı vardı Mergress, ben ona sıraya girmistim. Yapan amca mı vefat etti ne olduysa, ne cevap var ne haber, durdu tamamı ile satısı. Neyse simdilik elimizdeki guzel makinaların kıymetini bilelim. Şükür deyip zevkle kullanalım.
Supermis gule gule kullanin @dikdik_s
(09/03/2016, Saat: 22:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otekisi de geldi dostlar,

24njo6x.jpg
20znwy8.jpg

Fat Boy da gelmiş. Kadro şekilleniyor hala Big Grin
Ama bunlar evladiyelik aletler komşum. Güle güle kullan Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: