En Son Ne Aldınız ?
Silahtan anlamam ama bu tip silahları kullanırken ilk amaç öldürmek değildir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun, kullanmak zorunda kalmamanız dileğiyle (güle güle kullanın diyeceğim olmayacak Smile, garip bir durum).
Haydi hayırlı tıraşlar...
83635ef9e40f9f638011b589a359e44a.jpg

Kore'den geldi bugun. Tiras olmak icin sabirsizlaniyorum.
(27/07/2015, Saat: 19:22)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 83635ef9e40f9f638011b589a359e44a.jpg

Kore'den geldi bugun. Tiras olmak icin sabirsizlaniyorum.

Hayirli olsun, Aleksey! Aldiginiz Internet sayfasini ögrene bilirmiyim lütfen
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(27/07/2015, Saat: 19:51)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun, Aleksey! Aldiginiz Internet sayfasini ögrene bilirmiyim lütfen

Hediye geldi Onur hocam, o nedenle ne yazık ki bilmiyorum.
(27/07/2015, Saat: 16:37)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrica son teknoloji operasyonel yonu ise artisi

Üstadım bu cümlenizle tam olarak ne demek istediniz?
@ Aleksey hayırlı olsun. İyi günler de kullan şimdiden.
Polonya'da bir alışveriş merkezinde indirimde görünce aldım:

9b16e07c5a5c16131edd3c0169581955.jpg
@Aleksey tekrardan hayırlı olsun Smile
(27/07/2015, Saat: 22:21)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani silahtaki teknoloji, operasyonel ozellik derken dengeyi kastettim. Double atista denge kendini daha cok hissettirir. Eski tabancalarla double atis yapamazsiniz. Ilk atista mermi hedefte iken ikincisinde en az 30-40cm aralar. Ancak operasyonel tabancalarda durum farkli, hedefte iki mermi deligi arasindaki mesafe 5cm civarindadir.

Denge unsuru bildiğim kadarı ile silahın double action olmasından bağımsız bir husus. Mark 23'ü örnek alalım. Single action bir silah. Fakat sapması en az olan silahlardan biri. Ayrıca bahsettiğiniz 30-40 cm sapma, ilk kurşun deliği ile ikinci delik arasındaki mesafe ise 50 metrede 20 moa gibi bir grupman olur ki bu silahın nişangahı bozuk değil ise kullanıcıdan kaynaklı bir durumdur. (Silahın ele oturmaması, atış pozisyonu alamaması vb.) Ayrıca silahı PDW olarak aldıysanız keşke daha çok ses çıkartacak bir silah alsaydınız diye düşünüyorum. Silahın ateşlenmesi sırasında çıkan ses PD durumlarında baya çaydırıcı olu karşı taraf açısından psikolojik olarak. Ama tabi önce bir gelsin, elinize alıp kavrayın iyice bir, hoşunuza gidicekse ne ala. Umarım hiçbir zaman kullanmak zorunda kalmazsınız, kullanmak zorunda kaldığınızda da tüm eski HK'ların hiçbir kullanıcısını yarı yolda bırakmadığı gibi sizide bırakmaz. Kazasız belasız sportif amaçlı kullanımlar dilerim. Smile
(27/07/2015, Saat: 20:12)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ Aleksey hayırlı olsun. İyi günler de kullan şimdiden.

(27/07/2015, Saat: 22:34)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey tekrardan hayırlı olsun Smile

Teşekkür ederim arkadaşlar. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: