En Son Ne Aldınız ?
@asymptote doğru bir hamle olmuş, çok işinize yarayacak emin olun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Cold steel bowie. Tıraş olmak isteyen?skukqh.jpg
battal gazi bununla sinek kaydı tıraş olurSmile
@cosa_nostra hep merak etmisimdir bu bicaklar ne ise yarar? Smile
@naayi olayda orada zaten, ne işe yaradığını sadece elinize alınca anlarsınız. Şaka bir yana bu bıçaklar, çok dayanıklı ve keskinliğini kolay kolay kaybetmeyen bıçaklardır. Türkiye şartalrında pek kullanıĺmayıp koleksiyon amaçlıdır.
Kardeşimin hayvan kılının lüks kullanımı üzerine verdiği vaazlardan ötürü bir süredir içime bir kurt düşmüştü ve sentetik bir fırça denemek istiyordum. Geçen haftalarda epey araştırdım ve izbe komşumun da yorumlarıyla birlikte EJ silvertip fibre xl aldım. G&C den ayın 7 sinde verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Gönderi çok hızlı yapıldı, paketlemeyi iyi yapmışlar ve paketin üzerinde herhangi bir ibare bulunmuyor. Gümrüğe hiç takılmadan, sorunsuz elime ulaştı. Lea balsam da hediye etmişler sağolsunlar. Sipariş etmeyi düşünen arkadaşlara fikir olsun diye yazayım istedim.
23u5x69.jpg
24qnx9j.jpg
(15/07/2015, Saat: 14:30)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşimin hayvan kılının lüks kullanımı üzerine verdiği vaazlardan ötürü bir süredir içime bir kurt düşmüştü ve sentetik bir fırça denemek istiyordum. Geçen haftalarda epey araştırdım ve izbe komşumun da yorumlarıyla birlikte EJ silvertip fibre xl aldım. G&C den ayın 7 sinde verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Gönderi çok hızlı yapıldı, paketlemeyi iyi yapmışlar ve paketin üzerinde herhangi bir ibare bulunmuyor. Gümrüğe hiç takılmadan, sorunsuz elime ulaştı. Lea balsam da hediye etmişler sağolsunlar. Sipariş etmeyi düşünen arkadaşlara fikir olsun diye yazayım istedim.

İyi günlerde kullanın komşum. Sizin de yorumlarınızı bekliyoruz fırça hakkında.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Gülle güle kullanın Chinaski hocam. Memnun kalacağınızı tahmin ediyorum.
@cihankeskin @izbe teşekkür ederim, bir kaç tıraş üst üste denemek istiyorum. Yorumları da o zaman yazmaya çalışacağım. İlk izlenimim olumlu oldu, büyük ve yoğun bir düğüm olduğu için Plisson a göre daha çok seveceğimi düşünüyorum.
@Chinaski

Ooo hayırlı olsun, Faux Tortoise de güzel durmuş, iyi günlerde kullan. Benimde aklımda var sen beğenirsen aklımda soru işareti kalmaz bende alırım Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: