En Son Ne Aldınız ?
(20/06/2015, Saat: 13:22)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayirli olsun, saglam kart almissin, uzun süren yaz günlerinde oyun hazirliklari mi? Wink

Teşekkürler.Yazın oyun oynamak başka. Witcher 3 baya sardı bu aralar. Gtx 560 ti fazla verimli değildi mecbur kaldım upgrade etmeye.
@blueshadov

Komşum güzel günlerde kullanın, şahane bir ekran kartı.

Bazen bende böyle yeni nesil şahane gözüken ekran kartlarını, kasaları gördükçe, internette bilgisayar toplama ve kurma videoları denk gelip izledikçe diyorum hadi bir bilgisayar toplayayım sonra eğer tam performans almak istiyorsam belirli bir periyotta upgrade etmem gerektiği, driver vs bir sürü güncelleme, monitördü, klavyeydi mousedu derken PS3-PS4'e devam kararı alıyorumSmile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Geltir Ps4 oyun kardeşliği başlığı mı açsak napalım bilemiyorum Smile
(20/06/2015, Saat: 22:25)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler.Yazın oyun oynamak başka. Witcher 3 baya sardı bu aralar. Gtx 560 ti fazla verimli değildi mecbur kaldım upgrade etmeye.

Güzel oyuna baslamissiniz. Serinin ilk 2'sini bitirmistim, 3'ü henüz almadim, su aralar cok yogunum, sene sonuna dogru ancak bakabilirim herhalde Smile
(21/06/2015, Saat: 09:24)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir Ps4 oyun kardeşliği başlığı mı açsak napalım bilemiyorum Smile

Ps3 ü olan kardeşliğe katılamıyormu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Ben de PS2 ile katılayım bari Smile
e1089c562640a47edaed7dd0cca71a6d.jpg

Saat 1 de buluştuk, akşam 8 ' e kadar lafladık. Hepsi onur98 abimin hediyeleri.

Abicim herşey için çok teşekkür ediyorum, bu işte senden öğrendiğim bilginin hakikaten haddi hesabı yok.

Bu fırçalar ciddi anlamda yol gösterici referanslar olacaklar bana. Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Komşum siz bu foruma üye olduğunuz için zaten kardeşimsiniz. Ps2, Ps3, Ps4 hepsi var. Siz kardeşlik deyin yeter ki Smile

(21/06/2015, Saat: 18:42)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ps3 ü olan kardeşliğe katılamıyormu?

(21/06/2015, Saat: 21:13)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e1089c562640a47edaed7dd0cca71a6d.jpg

Saat 1 de buluştuk, akşam 8 ' e kadar lafladık. Hepsi onur98 abimin hediyeleri.

Abicim herşey için çok teşekkür ediyorum, bu işte senden öğrendiğim bilginin hakikaten haddi hesabı yok.

Bu fırçalar ciddi anlamda yol gösterici referanslar olacaklar bana. Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Voleyi vurmuşsunSmile fs chubby yi beğeneceksin.

e mail adresim tipsol@me.com
Valla Onur abiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Erken gelen bayram hediyesi oldu bana , çocuklar gibi sevinçliyim Smile

FS 30mm Chubby ' e tevafuk daha bugün ebay ' de iantang ' ın dükkanında bakmıştım. O çok ince bir jest oldu bana ve ciltte köpürttüm. Kargo da ki Semogue Soc ' u saymazsak elimde porsuk olarak Tipsoft Manchurian ve Simpson Colonel vardı. Yoğunluk çok iyi , ciltte ki hissiyatı da beğendim. Kıllar Tipsoft kadar bariz jel uçlu değil ancak o tadı anımsatan , yumuşak uçlu ve çok iyi su tutan bir fırça.

Ilk izlenimler yanıltıcı olabileceğinden devamı incelemelere saklı. Hepsini inceleyeceğim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: