En Son Ne Aldınız ?
@linguist

Üstat güzel günlerde kullanın. Sizin sayenizde benzinli çakmaklar konusunda sürekli yeni şeyler öğreniyoruz.

Clipper'ın standart çakmaklarının dışına geçen aynı tip metalden bir kılıf var bende de. İçine normal çakmağı oturttuğunuz zaman böyle gözüküyor. Bu da güzelmiş ülkemizde bulunuyor mu?

clipper_case_f.jpg

Bendeki bundan
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Arko Moist 1.95 TL 7 adet (hepsini aldım : ) )
@hknz yurtdışından aldım
@straht ülkemizde bulunmuyor hatta İspanya ve UK dışında henüz satışı yok. Üretileli henüz birkaç ay oldu. Benzinli model hediye serisi olduğu için devamı gelir mi bilmiyorum zaten bu model hakkında hiç bilgi ve yorum yok. Kapak kısmı nasıl ki diye düşünüyordum ama elime alınca endişem kalmadı snap shut yapmışlar. Alt kapak contalı haznesi gayet hacimli. Çok az parçayla güzel iş çıkarmışlar. Mühle gibi çapaksız pürüzsüz kaplaması var ve ele ağır ve tok geliyor.
Bu aralar jilete sardın . 50 adet Pol Silver 20 TL
(13/06/2015, Saat: 22:10)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aralar jilete sardın . 50 adet Pol Silver 20 TL

Başkan nereden geliyor bu Polsilver' ların suyu? 100 lü kartela da biz alalım Smile

Sent from my iPad using Tapatalk
Siparişler geldi ....daha doğrusu ben siparişlere gelebildim-nihayet...yarından itibaren M.T sabunları teste başlamak lazım..tabi kent ve fatip le birlikte
fx8kef.jpg
nh0uaq.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Komşum çok güzel tercihler. Benim Fatip ' de yolda Smile

Şimdiden bol keyifli tıraşlar dilerim.
(13/06/2015, Saat: 23:34)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok güzel tercihler. Benim Fatip ' de yolda Smile

Şimdiden bol keyifli tıraşlar dilerim.

teşekkürler hocam..güzelliğin yanısıra ekonomikde oldu..internetin nimetleri işte.... ihtiyaç ve zevklerimiz imkanlarımızla buluşunca böyle güzellikler daha bir anlamlı Smile oluyor doğrusu..iyi akşamlar
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(13/06/2015, Saat: 23:29)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişler geldi ....daha doğrusu ben siparişlere gelebildim-nihayet...yarından itibaren M.T sabunları teste başlamak lazım..tabi kent ve fatip le birlikte
fx8kef.jpg
nh0uaq.jpg

yorumunuzu bekliyorum üstad. Meissner Tremonia sabunlari epeyce tartismaya sebep oldu alman forumlarinda. ben ilk cikip alanlardanim. hic memnun kalmamistim. oldug gibi geri yolladim sabunlari. ardindan formulasyonu degistirdiler. fakat bu seferde millet cok farkli sonuca variyor. bazilarinda süper köpürüyor baskalarinda sonuc berbat. ben artik cesaret edemedim.....
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(14/06/2015, Saat: 00:10)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yorumunuzu bekliyorum üstad. Meissner Tremonia sabunlari epeyce tartismaya sebep oldu alman forumlarinda. ben ilk cikip alanlardanim. hic memnun kalmamistim. oldug gibi geri yolladim sabunlari. ardindan formulasyonu degistirdiler. fakat bu seferde millet cok farkli sonuca variyor. bazilarinda süper köpürüyor baskalarinda sonuc berbat. ben artik cesaret edemedim.....

ewet doğru diyorsun hocam....bende okudum benzer yorumları nassrasur da ...fakat herr meissnerle yazışmalarımız sonrasında işlerini ciddiye aldıklarına ikna olarak komple deneme paket seti almaya karar verdim...bakalım nereye çıkacak sonuç bende merak ediyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: