En Son Ne Aldınız ?
bu memlekette niye boyle seyler y9k acaba.
biz mi organize olup bir site kursak acaba?
is yapar mi?
numune parfum satan siteler bile var ve catir catir satis yapiyor 3 -5 ml parfum satiyorlar.
yada ne bileyim geleneksel tras yapan su yuzune havlu koyulan berber salonlarindan mi acsak acep

Löreel, çünküme ben buna değerüm Tongue. Kimya bombası pre-barbaları da aldık Cool

2mq97oy.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
hayirli olsun Smile bu kadar kimyasallari patlattiginiza gore cildiniz benimki gibi hassas galiba? Big Grin
(16/02/2015, Saat: 22:18)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayirli olsun Smile bu kadar kimyasallari patlattiginiza gore cildiniz benimki gibi hassas galiba? Big Grin

Teşekkür ederim. Öyle aşırı bir hasssaslık yok aslında. Bulabildiğim ve ulaşabildiğim ürünleri denemek istiyorum, tabii önceden araştırarak. Uygun bulduğum ürünleri alıyorum bu şekilde. Özellikle de ülkemizde bulunabilen ürünlere öncelik veriyorum. Bu tip ürünleri dışarıdan getirtmek hem riskli hem de astarı yüzünden pahalıya geliyor. Pre-shave olarak EJ bir ürününü kullanıyor ve beğeniyorum ama Prorasolar da çok övülüyor o yüzden denemek lazım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(16/02/2015, Saat: 21:27)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Löreel, çünküme ben buna değerüm Tongue. Kimya bombası pre-barbaları da aldık Cool

2mq97oy.jpg

OnLyTNT üstadım proraso mentollü tıraş kreminden de ben çok memnumum @cihankeskin komşum sağolsun. İlerde bir proraso pre-post kremde ben yaparım büyük ihtimalle sensitive olur herhalde. Güle güle kullanın Smile
Sağolsun forumdaki arkadaşlar haberdar ettiler doakozmetik'te %50 indirim varmış kutu kutu shea butter aldık, yağı bol bulduk sonumuz hayrola Angel
Acta est fabula, plaudite.
Gift & Care 'den 100 lük 7 O'clock. Hediye diş macunu da göndermişler.

6fe9ebe05f823e079c2007d878049bbd.jpg
İzmir Kervan pasajından 750 ml Brut kolonya aldım. Kolum kadar (abartmıyorum) şişesi var Cool
(18/02/2015, Saat: 02:24)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmir Kervan pasajından 750 ml Brut kolonya aldım. Kolum kadar (abartmıyorum) şişesi var Cool

Big GrinBig GrinBig Grin

Ben de parfümünü almıştım o boydan,

Bu brutler boy boy,

Yer onları Türk kovboy dicem,

Daha iğrençleşmim bu saatte Big Grin
(18/02/2015, Saat: 02:25)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinBig GrinBig Grin

Ben de parfümünü almıştım o boydan,

Bu brutler boy boy,

Yer onları Türk kovboy dicem,

Daha iğrençleşmim bu saatte Big Grin

dsds Big Grin üstat saki gibi geziyorum evde keşke boş şişeleri atmasaymışım :/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: