En Son Ne Aldınız ?
(12/01/2014, Saat: 01:51)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Desteksiz atmak istemiyorum Unnamed Üstadım.BEN SOC Handle yapamam.Çünkü SOC Handle ya kayın yada kiraz ahşap kullanıyor.SOC süper kalite ahşaptan üretilmiyor.Bu sebeple SOC yapamam.Yaparsam kingwood zeytinwood teakwood,dymondwood vs..den SOC güzel olur.Big Grin

Olur üstadım onlar da olur, template SOC olduktan sonra herwood olur Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Camwood Smile
e mail adresim tipsol@me.com
@lijun Abi pelesenk nasıl olur? Bayılırım pelesenge çok hoş bir kokusu vardır ve gayet dayanıklı bir ağaçtır. Belkide sandalye bile olur. bi de materyal tespiti yapıp belki kukadanda olur. Smile Smile
Every farewell is a new beginning.
boynuz bulabilirseniz çok şık olur.
@lijun üstadım doğrudur bende yeşil ve kahve pelesenkten tespihler var çok hoş bir kokusu olur. Kral ağacıda gayet saglamdir. Yeşilin çok tatlı bir rengi vardır hatta bazıları maviye çalar.
Ayrıca kabenin içindeki ahşap kolonlardan bir tanesi pelesenk ağacındandır.

ha ayricada isterseniz burdaki bıçak ustalarından da boynuz sorabilirim sizin için.
Rapira geçidi
o6fm74.jpg

Rebul&Bebak geçidi, bir de şap aldım bakalım nasıl bir şeymiş
nducur.jpg

Seagate geçidi Tongue, yedek alın aldırın efenim, sonra ağlamayın.
242u3o6.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
lijun üstadım hayırlı olsun, güzel makina...
(12/01/2014, Saat: 12:27)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Korhan kardeşim, tornada işlerken mis gibi kokan ahşaptan sonra boynuz yanığı çekilir mi bilmem. Smile
Kaldı ki elimdeki kalemler ahşap torna kalemleri...

Tabi o da var abicim ben sadece sen istersin belki diye söyledim. Sen istersen ben seve seve araştırırım. Neticede bunların hepsi Türk traş camiasının kazanımları. Smile

Hele ki Pelesenk işlerken ne kokar ama Big Grin

cepten gönderildi
Lijun Hocam,eldeki tornayı da satışa çıkartın,belki isteyen olabilir.

(12/01/2014, Saat: 00:49)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OPTIMUM Quantum D 140x250 Vario

2mo49ll.jpg
Haklısın abi...
İlana pazarlıksız vs yazsan belki uygun fiyata biri almayı düşünebilir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: