En Son Ne Aldınız ?
(18/03/2022, Saat: 13:18)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünü nerden ve kaça aldınız.

solidas komşum yurtdışından aldım 4 Euro
(15/02/2022, Saat: 21:07)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha once İHA marka kullanmistim, yuzumde gezdirirken yapisindan dolayi cizici bir etkisi oluyordu.
Rahatsiz edici olunca atmistim. Nette dolasirken gorunce uzun bir aradan sonra tekrar alayim dedim. Tiras sonrasi cildi toparlamasini seviyorum.

pu8bni5.jpg

Osma ve zaza eskiden daha şeffaf olurdu, cam gibi kütle çıkardı paketi açınca.
Ali bıyıklı gibi olmaya başladı kalitesi giderek . inşallah performansta sorun yoktur.
Beni şaşırttı keskinliği benim için tatmin edici oldu. İlerleyen zamanda stok yapmayı düşünüyorum.

EU5ggy.jpg
 Tıraş aleti
(19/03/2022, Saat: 09:16)umok Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osma ve zaza eskiden daha şeffaf olurdu, cam gibi kütle çıkardı paketi açınca.
Ali bıyıklı gibi olmaya başladı kalitesi giderek . inşallah performansta sorun yoktur.

Eski kullandigim tas yuzumde daha fazla gerginlik yapardi, bunda oyle bir gerginlik hissetmiyorum acikcasi.
Iyi mi kotu bilemedim ama daha yumusak bir etki aliyorum
(20/03/2022, Saat: 09:56)exselans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni şaşırttı keskinliği benim için tatmin edici oldu. İlerleyen zamanda stok yapmayı düşünüyorum.

EU5ggy.jpg

Hocam bu jiletlerin asıl sorunu standartı yok bence. Kartela alırsanız bu durum canınızı sıkabilir.
(20/03/2022, Saat: 16:44)Ceyrancı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu jiletlerin asıl sorunu standartı yok bence. Kartela alırsanız bu durum canınızı sıkabilir.

Teşekkürler komşum dikkate alıp ona göre hareket edeceğim.
 Tıraş aleti
(20/03/2022, Saat: 09:56)exselans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni şaşırttı keskinliği benim için tatmin edici oldu. İlerleyen zamanda stok yapmayı düşünüyorum.

EU5ggy.jpg

Jilet o kadar goreceli ki: benim icin de bu jilet harika bir performans sunuyor, hersey tam kararinda Euromax'ta bana gore. 3 kartela gömdüm, daha da gomerim.
Standardi olmayan grup ise Derby grubu benim icin, bir turlu tam kivama gelemedik.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(21/03/2022, Saat: 08:11)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet o kadar goreceli ki: benim icin de bu jilet harika bir performans sunuyor, hersey tam kararinda Euromax'ta bana gore. 3 kartela gömdüm, daha da gomerim.
Standardi olmayan grup ise Derby grubu benim icin, bir turlu tam kivama gelemedik.

Komşum Derby grubu için yüzde birmilyon katılıyorum. Seneler önce kullanmıştım anlaştık o zaman, şimdi ise tekrar deneyim dedim, olmadı yarım kaldı tam anlaşamadık öyle duruyor iyiki çokça almamışım.
 Tıraş aleti
@osaka23 tesekkuru borç bilirim
Muhtesem bir silvertip, her anlamda favori fircam, köpük saklıyor her porsuk gibi ama kivamini sanirim hic degismem.3536a85e7d7b95d0bb2437ad665308d8.jpg33aa26bd49b06adcbcf6c9403250c5ca.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Mısır'da üretilen Shark Super Stainless  jilet orta keskinlik seviyesinde olduğu, bende keskin jiletleri sevdiğim için tercih etmiyordum fakat bu ikisini günlük tıraşa ayırdım.

RRkIfj.jpg
 Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: