En Son Ne Aldınız ?
Daha once İHA marka kullanmistim, yuzumde gezdirirken yapisindan dolayi cizici bir etkisi oluyordu.
Rahatsiz edici olunca atmistim. Nette dolasirken gorunce uzun bir aradan sonra tekrar alayim dedim. Tiras sonrasi cildi toparlamasini seviyorum.

pu8bni5.jpg
Bende razorusta indirim varken Yaqi marka butterscotch tuxedo ve kara mermer sentetik fırça, yaqi siyah plastik tıraş kasesi, wilkinson kase sabun ve proraso sandal ağacı kase sabundan aldım.
Uzun zaman önce Derby Usta ile anlaşmıştık, şimdi günlük tıraşta yine anlaşacağımızı düşünüyorum.

EVulxj.jpg
 Tıraş aleti
yRNMVJV.jpg

Pitralon eski, bendekinin kokusu bozulmaya başlamış, bunu ülke içinde bulabileceğim bir yer var mı?
Beyaz olan özellikle beğenildi 6cde718015dcb6e41bddb2a8e7b56939.jpg

M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Düğümün içindeki siyah kıllardan korkma ters olanlardan kork.
(08/03/2022, Saat: 18:01)fenolftaleyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyaz olan özellikle beğenildi 6cde718015dcb6e41bddb2a8e7b56939.jpg

M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fenolftaleyn komşum iyi günlerde kullanın. Yerli firmaların kullanıcılara dönük çalışma yapması mutlaka gerekli.
(08/03/2022, Saat: 22:42)Johny White Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fenolftaleyn komşum iyi günlerde kullanın. Yerli firmaların kullanıcılara dönük çalışma yapması mutlaka gerekli.

Teşekkür ederim komşum. Haklısınız, umarım bizleri dikkate alırlar
Düğümün içindeki siyah kıllardan korkma ters olanlardan kork.
Yulaf Ezmesi Özü ve Yeşil Çay ile zenginleştirilmiştir yoğun sevenler ve hassas cilt için kullanılabilir. Tıraş öncesi ara ara kullanıyorumEiTXkN.jpg
 Tıraş aleti
Palmolive Sensitive Efsane II[img]tloii8r.jpg[/img]
(10/03/2022, Saat: 22:59)Johny White Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Palmolive Sensitive Efsane II[img]tloii8r.jpg[/img]

Bu ürünü nerden ve kaça aldınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: