En Son Ne Aldınız ?
@"40tansonra" Hayırlı olsun hocam. Jilet tutuşunu bir kontrol eder misiniz? Slant gibi eğim var mı tabla jilet boşluğunda? Çok yakın bir dostum bugün denedi, elindeki alette bu problem bulunuyor.
(31/03/2021, Saat: 21:53)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"40tansonra" Hayırlı olsun hocam. Jilet tutuşunu bir kontrol eder misiniz? Slant gibi eğim var mı tabla jilet boşluğunda? Çok yakın bir dostum bugün denedi, elindeki alette bu problem bulunuyor.

Aslında yarın akşam tıraş olurken deneyecektim ama içime kurt düşünce şimdi sizin için kontrol ettim hatta bütün ayarlarında da iki farklı jiletle denedim ama herhangi bir eğim yok. Jilet tutuşu düz. Ayarlarında sıkıntı yok. Sorunsuz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
@"40tansonra" Çok sevindim. Az para değil neticede. Güzel günlerde kullanın inşallah.
Bugün kendilerine misafir oldum. Gerek ilgileri gerek mifsafirperverlikleri için buradan kendilerine teşekkür ederim. Yeni yerleri de çok şık olmuş. Hayırlı olsun. e37f8bcfbe6e0a6b16f2c95a031f8bb2.jpg

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paşabahçe kolonyalari ve Yaqi Mellon. Aliexpress 9 dolar indirim verince almak şart oldu Smile 17 TL damat vergisi ödedim.

16d48r.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(09/04/2021, Saat: 14:54)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paşabahçe kolonyalari ve Yaqi Mellon. Aliexpress 9 dolar indirim verince almak şart oldu Smile 17 TL damat vergisi ödedim.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın komşum
(09/04/2021, Saat: 15:21)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın komşum

Teşekkür ederim,
Pasabahce kolonyalarinin ureticisi Rebul, buna karsin kokulari daha elegant diyebilirim net olarak.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(09/04/2021, Saat: 15:56)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim,
Pasabahce kolonyalarinin ureticisi Rebul, buna karsin kokulari daha elegant diyebilirim net olarak.

Siz dedikten sonra tekrar bir daha bakacağım tüm çeşitlere. Koku deyince bende akan sular duruyor. Sizde sağlıkla kullanın tekrardan
(05/04/2021, Saat: 18:36)Mansell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün kendilerine misafir oldum. Gerek ilgileri gerek mifsafirperverlikleri için buradan kendilerine teşekkür ederim. Yeni yerleri de çok şık olmuş. Hayırlı olsun. e37f8bcfbe6e0a6b16f2c95a031f8bb2.jpg

öncelikle hayırlı olsun. fırça semogue at kılı olan değil mi? fırçayı kullandıysanız bize artılarını eksilerini yazar mısınız? almayı düşünüyorum fakat önce kullananlardan biraz tavsiye alsam hiç fena olmaz.
Stay Sharp. Jilet
(15/03/2021, Saat: 21:01)Xerdes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pratik değil diye domuzdan uzak duran ben ve 3. İle 4. domuz fırçalarım. Aliexpress'ten 6c için seyahat çantası ve stand.

Sn. Vader'a gelince; çanta ve standı alırken "gücün" (ve viskinin) etkisi altında sepete ekledim Smile

Güç sizinle olsun...fb59be85a30865d6fabbb979d6ef68a2.jpg

fırçalarınız çok güzel hayırlı olsun. Galaksinin Sefiri Lord Darth Vader'a da selam olsun!
Stay Sharp. Jilet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: