En Son Ne Aldınız ?
@"Soner" Güle güle kullanın. Yenilikçi bir firma. Ürün şişe tasarımları da fiyatına göre hoş. Kokular genelde bilindik markaların esanslarıyla hazırlanıyor. Ben ' de de No : 3 ü var. Drakkar Noir kokulu olan. Günlük hayatta Drakkar Noir parfüm kullandığım için açıkcası kokuların karışmaması için çok iyi oluyor.
20210115-180109.jpg
@ahbap @marv teşekkür ederim dostlar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Ustura ile önce jiletsiz pratik yapacağım, el alışkanlığı için.

7e6f055f1cdb38d81d75c480722ef854.jpg
(18/01/2021, Saat: 19:22)gladxyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura ile önce jiletsiz pratik yapacağım, el alışkanlığı için.

Komşum bıyık bölgesini normal DE yanakları yani kolay yerleri ustura ile jiletli pratik yapabilirsiniz bende öyle başlamıştım bilginize.
(19/01/2021, Saat: 17:35)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bıyık bölgesini normal DE yanakları yani kolay yerleri ustura ile jiletli pratik yapabilirsiniz bende öyle başlamıştım bilginize.

Deneyeceğim, teşekkür ederim.
Merkur slant 37C
TOOB's avacado krem
Mitchell's Wool Fat sabun
Lea rol alum
Palmalive classica krem
Palmolive mentol krem
Lea after shave
Lea classic krem

From connaughtshaving.com3357446885c0f433d17f1bee8d9d9a5a.jpg8cd173487a567474e7f1b9c30fcedbe1.jpg

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@ZÜLFİKAR komşum sağlam vurgun yapmışsınız Smile Hayırlı olsun.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
SmileAynen komsum.henuz teslim almadim orada yasayan bir aradasin adresine teslimatli satin aldim TR ye donuste teslim alcam sabirsizlikla bekliyorum.
(27/01/2021, Saat: 19:18)ZÜLFİKAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SmileAynen komsum.henuz teslim almadim orada yasayan bir aradasin adresine teslimatli satin aldim TR ye donuste teslim alcam sabirsizlikla bekliyorum.

Merak etmiştim nasıl gelecek diye. Gayet mantıklı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: