En Son Ne Aldınız ?
32203771-DEB3-48-FC-A72-E-E9-DC2-DEC47-CE.jpg
1-E9-F50-FF-B9-EC-40-DE-9131-2-C760-D54-EBB2.jpg
16-AFCC01-227-E-4-B23-B745-961-A2-FB7-B444.jpg
F3664-C70-24-CB-4118-A677-E9015193-F980.jpg
Toptan Tr'den birtane kartela gilette silver blue (58 tl), iki tane nivea aftershave( 2×18 tl) aldım stok amaçlı.
Yurt dışından haward marka makine ile futur klonu aldım. Toplam 25 dolara kapadım vergi hariç. Onca orak tto, yuma, shark üç parçalı makinelerden sonra verdiği hissiyatları muazzam. Şansıma ikisi de jileti eşit tutuyor, en büyük korkum buydu. Rolleyes Açıkçası futur klonundan çok diğeri etkiledi beni. Daha dengeli ve başlığı kaba olmadığı için kestiği yerleri daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum. Ancak ayarlanabilir bir makinenin sağladığı esneklik kesinlikle cazip geliyor. İkisini de denedikten sonra tecrübelerimi paylaşıp büyük bir ihtimalle de satışa koyacağım. Yeni bir gelenekselci olarak daha çok yolum var gibi. Herkese keyifli forumlar. Tıraş aleti Tıraş aleti

v58C49.jpg

MVolxU.jpg

Hnz3Sa.jpg
(29/12/2020, Saat: 20:45)hasanandnexus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurt dışından haward marka makine ile futur klonu aldım. Toplam 25 dolara kapadım vergi hariç. Onca orak tto, yuma, shark üç parçalı makinelerden sonra verdiği hissiyatları muazzam. Şansıma ikisi de jileti eşit tutuyor, en büyük korkum buydu.  Rolleyes Açıkçası futur klonundan çok diğeri etkiledi beni. Daha dengeli ve başlığı kaba olmadığı için kestiği yerleri daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum. Ancak ayarlanabilir bir makinenin sağladığı esneklik kesinlikle cazip geliyor. İkisini de denedikten sonra tecrübelerimi paylaşıp büyük bir ihtimalle de satışa koyacağım. Yeni bir gelenekselci olarak daha çok yolum var gibi. Herkese keyifli forumlar.  

Hayırlı olsun komşum,güle güle kullanın
Bence ustura
Soldaki arkadaşlar Bonherre'den, sağdakiler İmpa'dan.

dece746bcc26ae85fa0a07e58bd1baae.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(30/12/2020, Saat: 15:35)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soldaki arkadaşlar Bonherre'den, sağdakiler İmpa'dan.

Hayırlı olsun @ahbap güle güle kullanın. Dayanamamışiz Big Grin
(30/12/2020, Saat: 15:46)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @ahbap güle güle kullanın. Dayanamamışiz Big Grin
Evet dostum, öyle oldu Smile

So far so good..
2020 son tıraş alışverişi oldu

wcyAzf.jpg
Yılın son alışverişi Gillette king c oldu benim merak ettiğim bir aletti letgoda denk gelince hemen aldım fiyatıda uygun linkini bırakıyorum satıcıda daha var sanırım kesim hissiyatıda r89 gibi rahat ama çok az daha etkili sanki ama bir defa tıraş oldum daha bana öyle gelmiş olabilir.

https://letgo.onelink.me/O2PG/19e9432c
qzFI2G.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: