En Son Ne Aldınız ?
(02/11/2020, Saat: 23:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @aobetin kardesim, wolfmani gorunce 10saniye saygı durusu yaptım. Cok sevindim hayırlı olsun dostum. Listede sıraya girdik ama o sıra ilerliyormu bizim gibi uzak ulkeleri esmi geciyor amcam onu bilmiyorum.
@dikdik_s Serdar üstadım çok teşekkür ederim. En yakın zamanda sıranın gelmesini dilerim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(03/11/2020, Saat: 00:02)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Perseus" komşum Rex hayırlı olsun, ömürlük güzel alet. Ambassador'un 3. ayarına denk geliyor diye okumuştum, bence tam kararında, her daim sizi memnun edecektir. Güle güle kullanın.

@"aobetin" komşum Wofman hayırlı olsun. Çok yakışıklı duruyor. Benim en beğendiğim sapıyla almışsınız. Jilet aralığını kaç mm tercih ettiniz?
@onurcakmak Onur üstadım teşekkür ederim. Benim tercih ettiğim jilet aralığı 0.67 idi.

(02/11/2020, Saat: 20:02)aobetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularıma sıhhatler olsun.70697dd3e8211f51788fac62c6788b5c.jpg

Hayırlı olsun çok güzel alet, umarım tüm tıraşlarınız çok keyifli geçer

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(03/11/2020, Saat: 10:29)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun çok güzel alet, umarım tüm tıraşlarınız çok keyifli geçer

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kurtaran Bey teşekkür ederim.

(03/11/2020, Saat: 00:02)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Perseus" komşum Rex hayırlı olsun, ömürlük güzel alet. Ambassador'un 3. ayarına denk geliyor diye okumuştum, bence tam kararında, her daim sizi memnun edecektir. Güle güle kullanın.

@"aobetin" komşum Wofman hayırlı olsun. Çok yakışıklı duruyor. Benim en beğendiğim sapıyla almışsınız. Jilet aralığını kaç mm tercih ettiniz?

Komşum valla 34c den sonra baya bir agresif geldi. Jilet yüzde hissediliyor. Bugün ilk tıraşımı oldum ama tahrişli bir tıraş oldu. Muhtemelen kullandığım ilk çelik alet olduğu için ağırlığını dengeleyememiş olaiblirim. Elim alışana kadar denemeye devam.
aNZpaJ.jpg
(05/11/2020, Saat: 02:45)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aNZpaJ.jpg

Komşum makineyi deneyince yorumarini alabilirmiyim ağırlığı,kesimi,konforu vb.Bende almayı düşünüyordum iyi oldu.
Kartallar yüksekten uçar
(05/11/2020, Saat: 15:34)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum makineyi deneyince yorumarini alabilirmiyim ağırlığı,kesimi,konforu vb.Bende almayı düşünüyordum iyi oldu.

Sap plastik ve içi boş olduğu için, aletin ağırlığı baş kısmına toplanmış durumda. Agresif bir yapıya sahip, günlük tıraş için uygun değil tavsiye etmem. En az 2 günlük sakal olmalı bence. Jileti yüzünüzde hissettiriyor, o yüzden dikkatli olmakta fayda var. Öyle slalom falan yapayım demeye gelmez. O yüzden alette shark, rapira, derby gibi çok keskin olmayan jiletler kullanmak lazım. Aletin işçiliği yeterli seviyede tatminkar. Sonuç olarak günlük kullanımda cildi çok yorar. Haftada 1, 2 veya 3 tıraş olan bir kişinin ihtayaçlarına cevap verebilecek bir alet.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(05/11/2020, Saat: 15:34)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum makineyi deneyince yorumarini alabilirmiyim ağırlığı,kesimi,konforu vb.Bende almayı düşünüyordum iyi oldu.

Makinenin kesimi güzel olsa da tutuşu hoşuma gitmedi dengeli bir ağırlığı yok. Ağırlık kafa kısmında toplanmış. Agresif bir traş  aletidir. Ürün Mısır'da üretilmiştir.
IMG-20201111-172044.jpg

Parker srx yeni ürünleriniz hayırlı olsun ...
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
Blacktip Superspeed ve Milord

561b35fd97198365e2e5b720c5e74947.jpg
00111101

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: