En Son Ne Aldınız ?
Yeni urunler hayırlı olsun tum dostlara. Zevkli tıraslarınız olsun arkadaslar.
Tişikkirlir Sipirmin.
(04/06/2020, Saat: 13:16)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa

1ZrWTh.jpg
Komşum hayırlı olsun rönesans tablosu gibi Smile son gc84 ü siz mi aldınız Smile alet ben buradayım diyor resmen.Keyifli tıraşlarınız olsun.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/05/2020, Saat: 20:48)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf uçmuş komşum.

(05/06/2020, Saat: 03:16)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun rönesans tablosu gibi Smile son gc84 ü siz mi aldınız Smile alet ben buradayım diyor resmen.Keyifli tıraşlarınız olsun.

Sanırım en son ben aldım. Aslında fırçalar vardı aklımda, ama sonradan fırsatı bulmuşken kaçırmak istemedim
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..

1ZrWTh.jpg

Komşum ürünler çok güzel gözüküyor. Keyifli tıraşların olsun. Bir sorum olacak. Tabac sabunu başka bir kaba aktararak mı kullanmayı düşünüyorsun? Bir de kış için proraso sandal mı tabac mı?
(05/06/2020, Saat: 11:10)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ürünler çok güzel gözüküyor. Keyifli tıraşların olsun. Bir sorum olacak. Tabac sabunu başka bir kaba aktararak mı kullanmayı düşünüyorsun? Bir de kış için proraso sandal mı tabac mı?

Komşum ben tabac ürünlerinin özellikle tütünsü kokularına bayılırım. Kasedeki sabunun bitmesine yakın sipariş verdim. Fakat refill bitmişti. Bende stick olanını aldım sonuçta aynı. Kendi altından bastırınca yukarı çıkan formunda olması hoşuma gidince, bende bu formda kullanmaya devam edip ne kadar sevmesemde yüzde köpürtmeye devam edeceğim..
(04/06/2020, Saat: 09:13)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @trooper_gs komşum,
Teşekkür ederim iyi dileklerin icin.
Gunluk ve boyun altinda tersten tiras oldugum icin agresif aletler bana gelmiyor, cildimi yoruyor, bu nedenle bu makinayi seviyorum. Merkur -ED- Muhle'nin efsane olan makinaları bana çok yumusak geldi, keyif alamadım. Ama bu makina tam kararında, ama keskin jilet istiyor.
Seninde belirttiğin gibi cok yakin tiras vermiyor hemen, bu nedenle 3 hatta 4 perde tiras istiyor. Bende ne kadar fazla perde, o kadar keyif oldugu icin bir problem yaratmiyor.
Bu makinadan daha yakin ama benzer karakter istersen sana bir efsane onereyim ki sağolsun @3RD1 komsum sayesinde kesfettim, Haward'in Timor 1353 ve DE89 kopyasini mutlaka tavsiye ederim. Bir tik daha agresif ve gunluk tirasta harikalar yaratır. Ben Muhle -Merkur-De89 yerine Haward'i kullaniyorum.

#Aliexpress TRY 45.69  35%OFF | HAWARD çift kenar klasik manuel güvenlik erkekler jileti yüz tıraş kadın gül altın epilasyon tıraş makinesi 20 bıçak
https://a.aliexpress.com/_dVDUXJd

#Aliexpress TRY 49.21  30%OFF | HAWARD emniyet jilet erkek çift kenar klasik manuel tıraş makinesi çinko alaşım kafa Metal jilet tıraş ve epilasyon 20 bıçak
https://a.aliexpress.com/_d8l1CWX

@ekindgn komşum teşekkürler. Makineler güzelmiş gerçekten, bakacağım. Fazla agresif olduğundan kullanamadığım Mühle R41 makinam vardı, onun alt plakasını R89 kapalı tarak ile değiştireceğim, belki işe yarar. Keyifli traşlar

1ZrWTh.jpg
Komşum sağlam alışveris olmuş valla, keyifli tıraşların olsun

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/06/2020, Saat: 23:54)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sağlam alışveris olmuş valla, keyifli tıraşların olsun

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum, bilmukabele inşallah
tüm komşularıma aldıklar ürünler hayırlı olsun. güle güle, sağlıkla kullanılsın...
Forum dışından aldığım Gillette Slim Twist T4 kodlu...
Jileti köşelerden çok dikkatli bakmak suretiyle milimetrik büküyor gibi ama daha tıraş olmadığım için bir şey diyemeyeceğim.
Satıcı forum üyesiyse eğer teşekkür ediyorum burdan.e7559d87178ab6ca00d016bcc0bce322.jpg4aa7a9b093165255466a0ea7258163f6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: