En Son Ne Aldınız ?
(29/05/2020, Saat: 12:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'ten sipariş ettiğim FS G4 Sentetik fırçam nihayet geldi Smile
Fırçayla birlikte gönderilen hediye stand fırçaya uymadı sanırım yanlış göndermişler. Sağlık olsun standı farklı fırçalarda kullanırım. İlk izlenim olarak fırçayı beğendim uçları yumuşak omurgası da güçlü görünüyor.

hayırlı olsun, güle güle kullanın. fırça hakkındaki düşüncelerinizi merakla bekliyorum. Smile
Hayırlı olsun üstadım güzel günlerde kullanın.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@batmanforever Volkan bey hayırlı olsun, benimde sepette duruyor G4 sentetik bir türlü cesaret edemedim.
Fırçanız çok güzel komşum güle güle kullanın.
(29/05/2020, Saat: 12:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'ten sipariş ettiğim FS G4 Sentetik fırçam nihayet geldi Smile
Fırçayla birlikte gönderilen hediye stand fırçaya uymadı sanırım yanlış göndermişler. Sağlık olsun standı farklı fırçalarda kullanırım. İlk izlenim olarak fırçayı beğendim uçları yumuşak omurgası da güçlü görünüyor.

1-F28-B755-D453-459-E-B38-C-AFC2-FF9-D5-F55.jpg
DBEC6-B19-360-A-4-F25-B0-C7-E27-F0-E3-A000-B.jpg

abi keyifli tiraslarin daim olsun.

Abi çok yakışıklı duruyor Smile keyifle kullanın.

Fırça 24 müydü 26 mı?

1-F28-B755-D453-459-E-B38-C-AFC2-FF9-D5-F55.jpg
DBEC6-B19-360-A-4-F25-B0-C7-E27-F0-E3-A000-B.jpg

Gerçekten çok şık duruyor. İyi günlerde kullanın Smile
Yeni ürünler müthiş, tüm komşulara keyifli tıraşlar dilerim.

Bunlar da benim dolaba yeni eklenen, dört gözle beklediklerim..
Ürün kutularını atıyorum normalde ama bunlara kıyılacak gibi değil Smile
iYHKto.jpg

FHP4dj.jpg
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Aldığınız tüm ürünleri keyifler kullanmanızı tememnni ederim.Maşallah rengarenk baktıkça insanın içi açılıyor. Smile
@Ferat @batmanforever komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Volkan abi fırça çok yakışıklı keyifle kullan, ben de g4 alacağım birgün, yorumlarını merakla bekliyorum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: