En Son Ne Aldınız ?
@Dr.TomFord güzel kokacam diyorsun
Sağlıkla kullanasın Çeşme limonu kokusu için yorum ricada ediyorum .
Yeni ürünler hayırlı olsun .

SSCB Rusya 1970 yılı üretimi , “SOYUZ” marka 5/8 (Nos) efd122e5139294f754ff76ac78abba82.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
The Riddle of Steel
Bu çelik usturaları, hele ki böyle tarihi değer taşıyanlarını gördükçe içim gidiyor benim. Nazarım değmesin, keyifli günlerde kullanın komşum..
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(27/05/2020, Saat: 22:50)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu çelik usturaları, hele ki böyle tarihi değer taşıyanlarını gördükçe içim gidiyor benim. Nazarım değmesin, keyifli günlerde kullanın komşum..

Daha güzelleri sizin olsun , çok teşekkür ederim kardeşim .

The Riddle of Steel
IMG-20200527-121159.jpg
@mkoroglu Çok teşekkür ederim komşum Bende çok beğenerek sipariş etmiştim. Kutuları kadar içeriğide çok güzel.

@Nani Kuş Saolasın komşum, oud serisi edp ayarında, diğer seriler normal kolonyalar. Çeşme limonu en başta buram buram yöresel limon ve limon yaprağı kokuyor, gayet güzel bir aroması var, misk ile de kapanıyor. Şişeler çakma kapak sprey tek kullanımlık. Tavsiye edebileceğim kalitede. 2efb3774fa8a6ebfbfb2143d76a1035e.jpg196837a28a3f96fd8d290305b8cc2e77.jpg
Aliexpresten aldığım futur ve gilette slim klonlarim 20 günde geldi ilk bakışta sorunsuz ve işçilik iyi gibi tabi eve gidince deneme şansım olacak futur kolonuna isim de yazdırdım.Yaninda 2 kutu Mİng shi jilet geldi ama plastik kutu gelmedi.Maliyeti indirim kuponları ile 80 TL makineler+15,5 TL gümrük vergisi=95 TL düz hesap desek 100 TL. Umarım deneyince sorun çıkarmazlar.
hBPZkm.jpg
pG2ivv.jpg
hlvD5J.jpg
PTeMVf.jpg
Kartallar yüksekten uçar
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun beyler. @GartBnx hayırlı olsun müthiş bir şaheser almışsın

Yine birbirinden güzel ürünler, herkese hayırlı olsun.
Burada paylaşılan fotoğrafları görünce insan şevke geliyor  Smile Ürünlerinizi güle güle kullanın dostlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: