En Son Ne Aldınız ?
(24/05/2020, Saat: 03:48)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon komşum, aklım ROCKWELL MODEL-T'de, bi an o sandım Rex'iSmile

Post modenrn TTO ayarlı inclemesini bekliyoruzSmile)

Evet Model T için öyle denebilir ?
Yeni ürünleri hayırlı olsun tüm komşulara.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Efsane geri döndü Smile
Amazon.com'dan, 10gunde geldi, kargo bedava ama PTT'ye 43TL gumruk vergisiyle birlikte toplam 250TL'ye denk geldi.

KufO4.jpeg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(26/05/2020, Saat: 19:44)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsane geri döndü Smile
Amazon.com'dan, 10gunde geldi, kargo bedava ama PTT'ye 43TL gumruk vergisiyle birlikte toplam 250TL'ye denk geldi.

KufO4.jpeg
@ekindgn iyi günlerde kullanasın

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tarihin verdiği en önemli derslerinden biri, insanların tarihten pek ders almamış olmasıdır.
(26/05/2020, Saat: 19:44)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsane geri döndü Smile

KufO4.jpeg
Fotoğraf uçmuş komşum.
Efsaneyi merak ettim ama uçmuş foto

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
@ekindgn Ekin komşum hızlıresim veya eksi'ye atarsanız daha sağlıklı olur. Bir göremeden hakkın rahmetine kavuşmuş güzellik. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
EST Oud serisi ve Set 176d3e71808ef0cd9ec5f3ad59abd39e6.jpg
(27/05/2020, Saat: 16:31)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EST Oud serisi ve Set 1

Kutuların hepsi birbirinden güzel gözüküyor komşum, güle güle kullanın.
@Dr.TomFord güzel kokacam diyorsun
Sağlıkla kullanasın Çeşme limonu kokusu için yorum ricada ediyorum .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Hüseyin İbiş, ibrahim85, KAYHAN, 4 Ziyaretçi