En Son Ne Aldınız ?
Merhaba komşular.. şu dönemde evde tıraşıma devam ederken bu hobimi, zevkimi çeşitlendireyim keyfime keyif katayım düşüncesi ile alışverişe heveslendim biraz. Hanımın gazlaması, doğum günü vs derken kendimi Rozarustan Noyan Bey ile telefonda konuşurken buldum.
Belirtmeden geçemeyeceğim kendisi oldukça dürüst bir şekilde, şubat ayında almış olduğum edwin jager standlı setin tüm ihtiyacımı karşılayacağını tabi ki bana ürün satmak isteyeceğini ancak bu durumda alışveriş yapmama çok da gerek olmadığını belirtti. Sonrasında hobimi geliştirmek için çeşitlilik istediğimi söyleyip 3 -5 makine hakkında bilgi almak istediğimi söyleyince kendisi ile uzunca ve oldukça keyifli bir sohbete daldık.. faydalı yönlendirmeleri ile fotolarını paylaştığım şu ürünleri aldım ve setimin son hali de en son fotoda paylaştım. Saygılar

9IbAaN.jpg[/

[url=https://hizliresim.com/a4AJU0]a4AJU0.jpg

IKWYJx.jpg

ztMMVa.jpg

6B3Jy3.jpg

PIVf7c.jpg

An4JkD.jpg
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
@Ferat komşum sağlıkla güzel anılar ile kullanın .
(19/05/2020, Saat: 23:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ferat komşum sağlıkla güzel anılar ile kullanın .

Eyvallah komşum.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(19/05/2020, Saat: 22:58)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular.. şu dönemde evde tıraşıma devam ederken bu hobimi, zevkimi çeşitlendireyim keyfime keyif katayım düşüncesi ile alışverişe heveslendim biraz. Hanımın gazlaması, doğum günü vs derken kendimi Rozarustan Noyan Bey ile telefonda konuşurken buldum.
Belirtmeden geçemeyeceğim kendisi oldukça dürüst bir şekilde, şubat ayında almış olduğum edwin jager standlı setin tüm ihtiyacımı karşılayacağını tabi ki bana ürün satmak isteyeceğini ancak bu durumda alışveriş yapmama çok da gerek olmadığını belirtti. Sonrasında hobimi geliştirmek için çeşitlilik istediğimi söyleyip 3 -5 makine hakkında bilgi almak istediğimi söyleyince kendisi ile uzunca ve oldukça keyifli bir sohbete daldık.. faydalı yönlendirmeleri ile fotolarını paylaştığım şu ürünleri aldım ve setimin son hali de en son fotoda paylaştım. Saygılar

Hocam maşallah yüklü bir alışveriş olmuş. Smile Hepsini sağlıkla ve keyifle kullanmanızı dilerim.
Ustura
(19/05/2020, Saat: 22:58)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular.. şu dönemde evde tıraşıma devam ederken bu hobimi, zevkimi çeşitlendireyim keyfime keyif katayım düşüncesi ile alışverişe heveslendim biraz. Hanımın gazlaması, doğum günü vs derken kendimi Rozarustan Noyan Bey ile telefonda konuşurken buldum.

Komşum maşallah Razorus'un bütün stoklarını eritmişsiniz, hayırlı olsun. En kısa zamanda Fatip ile ilgili degerlendirmenizi bekliyorum  Big Grin
9b62dc5cf05e8c814e6447320e5c044d.jpg

Yeni ürünler komşularıma hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/05/2020, Saat: 02:40)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler komşularıma hayırlı olsun.

Gürkan Komşum hayırlı olsun. Sapı da harika, kılları da çok yumuşak. İyi günlerde kullanasın inşallah.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, elinizde eskisin.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/05/2020, Saat: 02:40)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler komşularıma hayırlı olsun.

@Sofistike Gürkan Bey benim severek kullandığım bir fırça hayırlı olsun, keyifle kullanın inşallah.
(20/05/2020, Saat: 11:05)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gürkan Komşum hayırlı olsun. Sapı da harika, kılları da çok yumuşak. İyi günlerde kullanasın inşallah.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, elinizde eskisin.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. Tarkan abi  Blush

(20/05/2020, Saat: 12:14)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Gürkan Bey benim severek kullandığım bir fırça hayırlı olsun, keyifle kullanın inşallah.

Teşekkür ederim. Komşum  Blush
ebf6968ca7f652ccb8e1198ce595d95f.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: