En Son Ne Aldınız ?
@00serkan4300 Serkan ve @batmanforever Volkan abi çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir tıraş verdi, ilk izlenim çok olumlu yönde.

@tarkaner Tarkan abi seninde yeni tıraş aletin hayırlı olsun. Tatara hakkında hiç yorum yapmıyorum hemen listeye alıveriyorsun Smile
(16/05/2020, Saat: 04:33)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir Start da bize nasip oldu. Emeği geçen, vesile olan tüm komşularıma çok çok teşekkürler. Darısı Tatara ya

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni ürünler hayırlı olsun @tarkaner Tarkan, iyi günlerde keyifle kullan.
İnşallah bir gün Tatara'mız da olur ?

@Sh@dow Doğan, hani bir telefon anonsu vardır ya olur o aklıma geldi;
"Siz, bekleyenler arasında birinci sıradasınız" Smile Smile Smile
(16/05/2020, Saat: 10:25)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sh@dow Doğan, hani bir telefon anonsu vardır ya olur o aklıma geldi;

Volkan abi yine yakalandım sana Smile
(16/05/2020, Saat: 09:47)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @00serkan4300 Serkan ve @batmanforever Volkan abi çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir tıraş verdi, ilk izlenim çok olumlu yönde.

@tarkaner Tarkan abi seninde yeni tıraş aletin hayırlı olsun. Tatara hakkında hiç yorum yapmıyorum hemen listeye alıveriyorsun Smile

3 gündür elim stat a gitmiyor diyorum, başka da bir şey demiyorum Smile

Sana da hayırlı olsun Kardeşim.

(16/05/2020, Saat: 10:25)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler hayırlı olsun @tarkaner Tarkan, iyi günlerde keyifle kullan.
İnşallah bir gün Tatara'mız da olur ?

@Sh@dow Doğan, hani bir telefon anonsu vardır ya olur o aklıma geldi;

Volkancım çok teşekkürler, hep birlikte olsun inşallah.
Yeni yeni Start 1.18 ler girmiş kadraja hep Smile Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular, güzel günlerde kullanın.
IMG-20200516-170852.jpg

Herkese yeni ürünleri hayırlı olsun Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
bg2dN0.jpg

İmpadan aldıklarım. Fırça standi, tabac sabun ve elbette meşhur rimei.Bosuna meşhur değilmiş begendim
Kartallar yüksekten uçar
29aa82d4ed4668cd343f7a06795d4643.jpg

Mühle Rocca setim elime ulaştı. Yanında ki hediyeler için [mention]Aedan [/mention] Emre Beye çok teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/05/2020, Saat: 14:28)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Rocca setim elime ulaştı. Yanında ki hediyeler için [mention]Aedan [/mention] Emre Beye çok teşekkür ederim.

Komşum hayırlı olsun, ben de Rocca ve 3one6 arasında kalmıştım, 3one6 aldım ama. Ancak Roccanın bu tasarımı çok hoşuma gidiyor. Güle güle kullan. Videolarında fırça konusunda yorum yaparsan sevinirim.
(19/05/2020, Saat: 14:28)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Rocca setim elime ulaştı. Yanında ki hediyeler için [mention]Aedan [/mention] Emre Beye çok teşekkür ederim.

Sıradaki video Rocca olmalı hayırlı olsun güle güle kullanın Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: