En Son Ne Aldınız ?
Bu muhteşem organizasyonda emeği geçen başta @batmanforever Volkan hocam olmak üzere tüm arkadaşlarıma şükranlarımı bir borç bilirim.

Merakımı içeren bir mesajımı bulup beni bu organizasyona dahil eden Volkan hocam için ne yapsam azdır.

Tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun güle güle kullansınlar.

Bu güzellik az önce elime geçti. Kullanmak için sabırsızlanıyorum.

elTYq4.jpg
8edde7e1c1ad264304057f1ea3027209.jpg
(14/05/2020, Saat: 13:05)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu muhteşem organizasyonda emeği geçen başta @batmanforever Volkan hocam olmak üzere tüm arkadaşlarıma şükranlarımı bir borç bilirim.

Merakımı içeren bir mesajımı bulup beni bu organizasyona dahil eden Volkan hocam için ne yapsam azdır.

Tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun güle güle kullansınlar.

Bu güzellik az önce elime geçti. Kullanmak için sabırsızlanıyorum.

elTYq4.jpg

Elinize sağsalim ulaşmış olmasına çok sevindim @izbe Murat Bey. Tekrardan hayırlı olsun iyi günlerde keyifle kullanın Smile

Bu vesileyle @astana71 Cenk kardeşimize ürünleri Türkiye'ye sorunsuz bir şekilde getirdiği için çok teşekkür ediyorum.
Yeni ürünleri komşularıma hayırlı olsun. İyi günlerde kullansınlar.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.

@kirmizibalik Thater ı ateşlemisin sonunda, cok sevindim zevkli tıraşların olsun kardes.
Tişikkirlir Sipirmin.
Homelike start'ın, tüm komşularımıza keyifli tıraşlar sunması dileğiyle. Herşeyiyle muazzam görünüyor. Smile
(14/05/2020, Saat: 14:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağsalim ulaşmış olmasına çok sevindim @izbe Murat Bey. Tekrardan hayırlı olsun iyi günlerde keyifle kullanın Smile

Bu vesileyle @astana71 Cenk kardeşimize ürünleri Türkiye'ye sorunsuz bir şekilde getirdiği için çok teşekkür ediyorum.

Ben de @astana71 Cenk hocama cok tesekkur ederim. Bizim icin ne zahmetlere katlandiniz. Varolunuz.
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.  Birkaç zamandır slant aletleri merak ediyordum. Merkur 37C hayal kırıklığı olmaz umarım : )

vw55NT.jpg
(14/05/2020, Saat: 16:33)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de @astana71 Cenk hocama cok tesekkur ederim. Bizim icin ne zahmetlere katlandiniz. Varolunuz.
Komşum rica ederim güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.Selam ve sevgiler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun
20200514-174019.jpg
Küçük hediyesi için impa ticarete teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: