En Son Ne Aldınız ?
(09/05/2020, Saat: 16:46)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum.

Sabunu nereden alıyorsunuz komşum?
Kartallar yüksekten uçar
Tesekkur ederim komşum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok güzel ürünler gelmiş. Vakıflar'dan sabun da göze çarptı Smile
@apple34 komşum özellikle Treet Dura Sharp gizli joker gibi bir bıçak. Hiç adı sanı çıkmaz, bilinmez ama benim beğendiğim bıçaklardandır.
"A Samurai always wears two swords."
N11 siparişi...

gJP9Sw.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(09/05/2020, Saat: 18:18)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunu nereden alıyorsunuz komşum?

https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/

Günaydın komşum. Sadece sabun değil, yağ ve zeytin tedariğini çok uzun süredir bu işletmeden yapıyorum. Özellikle '' çevirme '' zeytini tavsiye ederim.

(09/05/2020, Saat: 19:25)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel ürünler gelmiş. Vakıflar'dan sabun da göze çarptı Smile
@apple34 komşum özellikle Treet Dura Sharp gizli joker gibi bir bıçak. Hiç adı sanı çıkmaz, bilinmez ama benim beğendiğim bıçaklardandır.

Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel gönlerde kullansınlar. @DenizKSK Deniz Bey komşum sizin kargonuz geldi mi? Bir de @Nani Kuş Devrim Abi sipariş verecekti en son. Özellikle sabun ile ilgili yorumlarınızı duymak isteriz.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@korgunv komşum, Vakıflar'dan geçtiğim sipariş sıkıntısız Ayvalık'tan İstanbul Eyüp'e 48 saat içerisinde ulaştı kapıda ödeme kargo (11.5₺) ile.
Sabunları henüz açamadım, sırayla (ilk gelen ilk çıkar-FIFO) sabun stoğumu eritmeye çalışıyorum. Ama bıttımlı (çitlembik) sabunu ilk sıraya aldım, şu an kullandığım sabun bitsin onu kullanıma sokacağım Smile
Kokuları, görüntüleri, nefasetleri çok başarılı ama.
"A Samurai always wears two swords."
Ankara'da olanlar için Vakıf Zeytinleri satış mağazası (mağazaya demek için biraz küçük ama) Güvenpark dolmuş duraklarından (Kumrular Sokak köşesinden) 50 metre yukarıdadır. Yolu düşen komşularımız değerlendirebilir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Razorus.

f1a5c4ea79e9ba4ca1cee7ced7ac0bb5.jpg

meizu X8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsunSmile
YMIDs0.jpg
(10/05/2020, Saat: 12:31)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: N11 siparişi...

Hayırlı olsun komşum, ürünle ilgili birkaç yorum alabilir miyim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: