En Son Ne Aldınız ?
HqkNIE.jpg
(08/05/2020, Saat: 18:44)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum, şu içinde bulunduğumuz soğuk günlere inat sıcacık bir fotoğraf olmuş Smile

sen deyince dikkatimi çekti komşum, abilerimde maske yokSmilekendi kendime gülesim geldi inan,şu geldiğimiz hale bakınSmile
rzRdvb.jpg

Bir impa alışverişi de benden. Mustafa Beye küçük hediyesi için teşekkürler.
(08/05/2020, Saat: 19:11)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sen deyince dikkatimi çekti komşum, abilerimde maske yokSmilekendi kendime gülesim geldi inan,şu geldiğimiz hale bakınSmile

Maskeyi aynaya asmışlar. Wink
Yeni ürünler komşularımıza hayırlı olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(08/05/2020, Saat: 19:11)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sen deyince dikkatimi çekti komşum, abilerimde maske yokSmilekendi kendime gülesim geldi inan,şu geldiğimiz hale bakınSmile
Geltir sohbeti coronayı bile unutturuyor komşum

Çok candan sıcak bir görüşme oldu.
Maske foto nedeniyle çıkardım
Akabinde hemen taktim.
@dr.tomford komşumun dediği gibi geltir unutturacak kıvamda güzel bir sohbet ve bilgi alışverişi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(08/05/2020, Saat: 20:22)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok candan sıcak bir görüşme oldu.
Maske foto nedeniyle çıkardım
Akabinde hemen taktim.
@dr.tomford komşumun dediği gibi geltir unutturacak kıvamda güzel bir sohbet ve bilgi alışverişi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keşke biz de orada olsaydıkkeyfiniz daim olsun

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte bu yüzden seviyorum Geltiri, çünkü çok samimi...
Şafak komşumla önce ÖM, sonra Whatsapp sonra telefon derken, bugün de tanışmak kısmet oldu, çarçabuk kaynaştık. Tanışma fotoğrafımız burada olmalı bence.

Maskeler sadece fotoğraf anında çıkmıştır. Speküle edilmemesi rica olunur.

c96585124abe4d51d785e84f8f46bb16.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
b9cd3d651590ff970686235f7f23b90a.jpg

Oy oy neşeniz bol olsun selamlar .

@samet Tombik amcalar Yıldızın etkisinde pekde neşeli .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: