En Son Ne Aldınız ?
c6530d529e96c74f5c7f28009aa3ff0a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
b8ac665e7ea0e629dde67438742d1bf7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
49064219278_72203e5fd9_z.jpg

Watson da indirim var dediydiler oyle bakınırken bunlar denk geldi.

Bu Dunlop ben universitede iken yeni cıkmıstı, oylesine almıstım o zaman, millet soruyor kardes parfum ne cok guzelmis diye, 1 ay sonra okulun yarısı dunlop suruyordu  Smile hem ucuz hem kalıcıydı. Gorunce o zamanlar aklıma geldi nostalji olsun dedim. Oteki gri parfumu bende bilmiyorum vetiver falan diyordu denemelik aldım ama oyle buyuk bir umidim yok. Spor sonrası kullanılan gunluk ucuz parfumler.

Onemli Bilgi:
Bebek yagı dedigin sey yabancının mineral oili. Torpido parlatıcılarının cogunun icinde var. Bunun icine azıcık badem yagı, azıcık keklik uzumu yagı damlat. Sil plastik torpidonu, cam kaucugunu vs. 2 dakika bekle, mikrofiber ile kurula. İddia ediyorum Sonax utanır, en basarılı plastik bakım urunudur.
Tişikkirlir Sipirmin.
(14/11/2019, Saat: 18:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 49064219278_72203e5fd9_z.jpg

Watson da indirim var dediydiler oyle bakınırken bunlar denk geldi.

Bu Dunlop ben universitede iken yeni cıkmıstı, oylesine almıstım o zaman, millet soruyor kardes parfum ne cok guzelmis diye, 1 ay sonra okulun yarısı dunlop suruyordu  Smile hem ucuz hem kalıcıydı. Gorunce o zamanlar aklıma geldi nostalji olsun dedim. Oteki gri parfumu bende bilmiyorum vetiver falan diyordu denemelik aldım ama oyle buyuk bir umidim yok. Spor sonrası kullanılan gunluk ucuz parfumler.

Onemli Bilgi:
Bebek yagı dedigin sey yabancının mineral oili. Torpido parlatıcılarının cogunun icinde var. Bunun icine azıcık badem yagı, azıcık keklik uzumu yagı damlat. Sil plastik torpidonu, cam kaucugunu vs. 2 dakika bekle, mikrofiber ile kurula. İddia ediyorum Sonax utanır, en basarılı plastik bakım urunudur.

Yeni detailing ipucu iyi oldu bu

Aynen oyle kardes mevzu icinde kucuk ipucu oldu.

Bu keklik uzumu yagı da arkadaslar mentol gibi kokan birsey. Plastigi ve kaucugu yumusatma yapabilen tek dogal malzemeymis. Mesela hava hortumu var diyelim, uzun zaman sonra onlar sıcaktan sertlesir catlar. Catlamadan once sertligi yakalarsanız bu keklik uzumu yagı (winter green oil) ve isopropil alkol icinde bekletince yumusuyor.

Bu videolarında komiklikler barındıran entresan bir amcadır, bu keklik uzumu yagı olayını gosteriyor burda.
https://www.youtube.com/watch?v=9eTF6tnYYdc
Tişikkirlir Sipirmin.
20191114-094219.jpg
Tüm komşularıma keyifli tıraşlar
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...
(14/11/2019, Saat: 19:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen oyle kardes mevzu icinde kucuk ipucu oldu.

Bu keklik uzumu yagı da arkadaslar mentol gibi kokan birsey. Plastigi ve kaucugu yumusatma yapabilen tek dogal malzemeymis. Mesela hava hortumu var diyelim, uzun zaman sonra onlar sıcaktan sertlesir catlar. Catlamadan once sertligi yakalarsanız bu keklik uzumu yagı (winter green oil) ve isopropil alkol icinde bekletince yumusuyor.

Bu videolarında komiklikler barındıran entresan bir amcadır, bu keklik uzumu yagı olayını gosteriyor burda.
https://www.youtube.com/watch?v=9eTF6tnYYdc

Gidip silikon spreyler “belt dressing”ler peşinde koşmayalım,vallaha süper oldu öğrendiğim.
Saolasın Ağabey

Herif arada karışıma acı sos ve noodle baharatı mı attı ben mi yanlış gördüm?Smile

Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Whats-App-Image-2019-11-14-at-19-35-22.jpg
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanılsın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: