En Son Ne Aldınız ?
(02/10/2019, Saat: 23:15)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi,
Ustura super duruyor, gule gule kullan. Umarim yenilenince harika olur.

Razorplate red-tip rocket'imi $20'a yeniledi.
Eski Hali:

Yeni Hali:

Teşekkürler Cem! Fena olmadı gibi. Yarın tıraşını deneyeceğim. Senin Red Tip de harika olmuş!9ba27cf1f32d426b7b53e0981d867b2e.jpgf090a841821a3e049fcf4c17b2416208.jpg6465f0084042903aaa7083149cbbbfb3.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(02/10/2019, Saat: 23:15)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi,
Ustura super duruyor, gule gule kullan. Umarim yenilenince harika olur.

Razorplate red-tip rocket'imi $20'a yeniledi.
Eski Hali:
s-l1600.jpg

Yeni Hali:
thumbnail-Cem-1.jpg

thumbnail-Cem-2.jpg

thumbnail-Cem-3.jpg

Komşum nasıl parlattınız neyle temizlediniz acaba
(03/10/2019, Saat: 01:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89
20usd cok uygun fiyata yapmıs kardes, normalde daha yuksek istiyor diye biliyorum.

Ben adama kaplama diye gonderdim, adam aleti temizleyince yeni gibi oldu dedi.
$20 yeterli dedi. Yoksa daha yuksekti fiyati.
Razorplate baya durust calisiyor, daha once razor-emporium ile cok problemim oldu.

(03/10/2019, Saat: 01:42)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Cem! Fena olmadı gibi. Yarın tıraşını deneyeceğim. Senin Red Tip de harika olmuş!
Sent from my TA-1024 using Tapatalk

Super olmus ustura, yeni gibi. Ben yarin Wade & Butcher'i gonderecegim ClassicShavinge yenilemesi icin.
Bakalim onlar da, senin gibi yapabilecekler mi?

(03/10/2019, Saat: 02:37)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum nasıl parlattınız neyle temizlediniz acaba

Adam ultrosonic temizleme kullanmis, aslinda bende sanayi tipi var ama
ben bu kadar temiz yapamiyorum. ne cilasi kullandi bilmiyorum.
Ne ile yapmış acaba çok güzel temizlenmiş.
(03/10/2019, Saat: 03:19)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam ultrosonic temizleme kullanmis, aslinda bende sanayi tipi var ama
ben bu kadar temiz yapamiyorum. ne cilasi kullandi bilmiyorum.

Sorsana kardes su ultrasonic icin adama, arada temizlemek icin tavsiye edeceginiz bir urun varmı diye. Kendininkini soylemez belki ama soyleceginden bilmedigimiz birsey ogreniriz bakarsın.
Tişikkirlir Sipirmin.
(03/10/2019, Saat: 10:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorsana kardes su ultrasonic icin adama, arada temizlemek icin tavsiye edeceginiz bir urun varmı diye. Kendininkini soylemez belki ama soyleceginden bilmedigimiz birsey ogreniriz bakarsın.

Adam detay vermiyor.

Adamin cevabi:
I spent quite a bit of time to deep-clean this Red Tip Rocket and to chemically-activate its original nickel so that it would be shiny again. I always keep my prices at reasonable levels and I try to save money for my customers whenever possible. Cleaning and polishing supplies for a home-user are simply not to the level of the material that I had available to use on this razor. I am very glad that I took the time to ensure that I could save this finish - before I simply stripped it and then replaced it with new plating. It is really beautiful. It is super-clean and hygienic. The mechanical components function perfectly. It is a great razor for a collector. It is original and looks fantastic!
İmpa alışverişim;

vzyChp.jpeg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@apple34 komşum yeni ürünler hayırlı olsun, keyifli traşlar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler komşum, size de keyifli tıraşlar dilerim.
(03/10/2019, Saat: 20:59)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @apple34 komşum yeni ürünler hayırlı olsun, keyifli traşlar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @apple34 komşum. İyi günlerde keyifle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: