En Son Ne Aldınız ?
@delidumrul ve @Dragon komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifle kullanın insallahSmile
(24/09/2019, Saat: 14:47)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9-C0-CA65-A-E6-F4-4-E40-BE05-C5-CAD4-ABDD25.jpg

Maşallah, maşallah... Artsın eksiLmesin, taşsın döküLmesin Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(24/09/2019, Saat: 15:18)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim Volkan bey, sizinde game changer hayırlı olsun gerçekten güzel bir alet. Gartbnx sayesinde deneme imkanım oldu ve oldukça memnun kaldım sanırım doğru bir karar vermişsiniz. Smile

Çok teşekkür ederim üstadım Smile
(24/09/2019, Saat: 17:00)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah, maşallah... Artsın eksiLmesin, taşsın döküLmesin Big Grin

Yolda gelirken eksilmiş biraz ama buna da şükür diyelim  Tongue
Tüm arkadaşlara teşekkür ederim
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Koku böyle portakalın kabuğunu kazırsınız havaya hafif bir portakal kokusu sarar ya tam o taze

88e89f281bde53cd1366d036d6a648fd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(24/09/2019, Saat: 18:08)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku böyle portakalın kabuğunu kazırsınız havaya hafif bir portakal kokusu sarar ya tam o taze

Bu sabunun kokusuna bayılıyorum, buram buram dalından koparılmış taze portakal kokuyor Smile
Ürünleriniz hayırlı olsun @PisPorsuk komşum. Keyifle kullanın.
(24/09/2019, Saat: 18:31)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunun kokusuna bayılıyorum, buram buram dalından koparılmış taze portakal kokuyor Smile
Ürünleriniz hayırlı olsun @PisPorsuk komşum. Keyifle kullanın.

Bunu bir ben mi portakalli olipse benzettim ?? ama cok seviyorum kokusunu orasi ayri
Bizim bakkal getirmiş, ben de ayağımıza kadar gelmişken alayım dedim. Nefis kokuyor Smile

xIgNoW.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
47c2d4492df26a76e5de3103098e3f73.jpg
da0f0fe690fa3b5f5348d13e7c7384b4.jpg
Cobrayı için @turkoglum13 Mehmet beye teşekkür ederim. Yukardaki bali yi ise gene Mehmet beyin tavsiyesiyle aldım. Cobrayı sağolsun Mehmet bey den alalı 1 ayı geçti ancak aynı gün bali yide sipariş ettiğimden anca bugüne kısmet oldu. Bu arada tanıştığımızdan beri Cobra yı tavsiye eden @GartBnx Burak beye ayrıca teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(24/09/2019, Saat: 18:08)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku böyle portakalın kabuğunu kazırsınız havaya hafif bir portakal kokusu sarar ya tam o taze

Cukurova kokulu mukemmel kombinasyon abi, hayirli olsun..
Simdiden keyifli kullanimlar

Alıntı:Cobrayı için @turkoglum13 Mehmet beye teşekkür ederim. Yukardaki bali yi ise gene Mehmet beyin tavsiyesiyle aldım. Cobrayı sağolsun Mehmet bey den alalı 1 ayı geçti ancak aynı gün bali yide sipariş ettiğimden anca bugüne kısmet oldu. Bu arada tanıştığımızdan beri Cobra yı tavsiye eden @GartBnx Burak beye ayrıca teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi baili icinde hayirli olsun,, kahverengi polsilver, sari ve siyah gillette ile begenecegini dusunuyorum.
Umarim tirasini begenirsin abi.
Keyifli kullanimlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: