En Son Ne Aldınız ?
(16/09/2019, Saat: 16:58)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Ayrıca savınızı ben de şiddetle destekliyorum. Big Grin

Alışverişte insanı mutlu eden çeşittir komşum. Sağ olun Smile
(16/09/2019, Saat: 12:57)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7BZAlP.jpg

Razorus.com siparişim. Hediye için ayrca teşekkür ederim
Hayırlı olsun gule gule kullan komşum. fırçaları koleksiyon mu yapıyorsun sayamıyorum valla

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular gittigidiyordaki bir kozmetik mağazasından bu ürünü aldım hediye çeki ile. Ürün resimlerde de göründüğü gibi, tüpü yamuk yumuk, ağzı da koruma jelatinsiz olarak geldi. Normalde nivea veya arko kremin vs. koruma jelatini olur da biz onu açıp kullanmaya başlarız ya onu diyorum. Bu durumlar normal mi, yoksa açıp kullanmışlar mı?

748fa06ceb2cdfb7ad6ea05ef7b908cd.jpgced7a64d2be2da4431fc08c273355205.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(16/09/2019, Saat: 19:36)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular gittigidiyordaki bir kozmetik mağazasından bu ürünü aldım hediye çeki ile. Ürün resimlerde de göründüğü gibi, tüpü yamuk yumuk, ağzı da koruma jelatinsiz olarak geldi. Normalde nivea veya arko kremin vs. koruma jelatini olur da biz onu açıp kullanmaya başlarız ya onu diyorum. Bu durumlar normal mi, yoksa açıp kullanmışlar mı?

Koruma jelatini olmuyor bunlarda, gönül rahatligiyla kullanabilirsiniz.
QPG7ov.jpg

simpson wee scot gift and care den 28 günde , yaqi barber pole 24 mm 2 band porsuk fırça aliexpress 19 günde geldi. aliexpress beni şaşırttı açıkçası.Yalnız simpson tahminimden çok daha ufak ,oyuncak gibi.
@Ricochet teşekkürler

So far so good..
(16/09/2019, Saat: 19:51)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: simpson wee scot gift and care den 28 günde , yaqi barber pole 24 mm 2 band porsuk fırça aliexpress 19 günde geldi. aliexpress beni şaşırttı açıkçası.Yalnız simpson tahminimden çok daha ufak ,oyuncak gibi.

Hayirli olsun wee scot merak ettigim fircalardan biri Smile iyi gunlerde kullanin
(16/09/2019, Saat: 19:36)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular gittigidiyordaki bir kozmetik mağazasından bu ürünü aldım hediye çeki ile. Ürün resimlerde de göründüğü gibi, tüpü yamuk yumuk, ağzı da koruma jelatinsiz olarak geldi. Normalde nivea veya arko kremin vs. koruma jelatini olur da biz onu açıp kullanmaya başlarız ya onu diyorum. Bu durumlar normal mi, yoksa açıp kullanmışlar mı?

Normalde de koruma jelatini yok ama tüp biraz kullanılmış gibi. Krem miktarı az gibi geldi bana
(16/09/2019, Saat: 19:20)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun gule gule kullan komşum. fırçaları koleksiyon mu yapıyorsun sayamıyorum valla

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum, yavaştan koleksiyonculuğa da bir yerden başlamak gerek komşum. Allah size daha iyilerini ve çoklarını nasip etsin komşum
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(16/09/2019, Saat: 20:44)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun wee scot merak ettigim fircalardan biri Smile iyi gunlerde kullanin
Sağolun.Daha iyisi sizlerin olsun.Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: