En Son Ne Aldınız ?
@Silentsv , çok güzel bir ürün almışsınız, Rockwell 6C en sevdiğim tıraş aletidir, umarım siz de beğenerek kullanırsınız. Size ve yeni ürünlerini paylaşan diğer arkadaşlara keyifli tıraşlar dilerim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@HOLLY, @sh@dow komşular, teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.
@sh@dow komşum, karabulut ticaretin İnternet sitesindeki fiyatları güncel değilmiş. Çok da kurumsal bir firma değil o sebeple sanırım.
Ben kısa sap Merkur Progressi 250 TL'ye aldım. Diğer tedarikçilerin fiyatlarıyla kıyaslarsak ciddi fark var. Dükkanın sahibi baya ilgili bir esnaf. Daha önce de Merkur 37C almıştım oradan. Sorun yaşamadım.
46e38f62ffa723724f295b84d74be7ad.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(13/09/2019, Saat: 17:00)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 46e38f62ffa723724f295b84d74be7ad.jpg

Maşallah
(13/09/2019, Saat: 16:03)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv , çok güzel bir ürün almışsınız, Rockwell 6C en sevdiğim tıraş aletidir, umarım siz de beğenerek kullanırsınız. Size ve yeni ürünlerini paylaşan diğer arkadaşlara keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim komşum @kirmizibalik komşum da çok beğendiğini iletti varianta göre. Onun tavsiyesi ile aldım sizde beğendiğinizi iletmişsiniz. Beğenmeyen göremedim yerli yabancı yorumlarda ve incelemelerde. Umarım beğenirim ben de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(13/09/2019, Saat: 16:53)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @HOLLY, @sh@dow komşular, teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.
@sh@dow komşum, karabulut ticaretin İnternet sitesindeki fiyatları güncel değilmiş. Çok da kurumsal bir firma değil o sebeple sanırım.
Ben kısa sap Merkur Progressi 250 TL'ye aldım. Diğer tedarikçilerin fiyatlarıyla kıyaslarsak ciddi fark var. Dükkanın sahibi baya ilgili bir esnaf. Daha önce de Merkur 37C almıştım oradan. Sorun yaşamadım.

Bunu duyduğumuz iyi oldu, teşekkürler bilgilendirme için komşumSmile
@Sh@dow rica ederim komşum Smile
Tüm komşularıma hayırlı olsun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
VQNdMj.png

Alet yuzey dezenfektanı diye gecen soyle bir urun aldım. Tıras ekipmanlarında cok kullanırmıyım bilemiyorum ama evde oyle genel kullanım icin dursun basit birsey dedim. Ben kullanmazsam hanım manikur pedikur vs. ekipmanlarında kullanır belki.

https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/...P359339809
Tişikkirlir Sipirmin.
https://hizliresim.com/865Bor

Wilkinson sticky gerçekten çok güzel bir alet.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: