En Son Ne Aldınız ?
(19/08/2019, Saat: 16:46)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplanıp antika pazarına gittik. Sonrasında da oturduk çayımızı içip sohbet ettik. Gizlimiz saklımız yok sadece afişe etmedik Big Grin Hoş sohbetlerinden ötürü sevgili @manuple İbrahim Abiye ve @erfa Fatih'e teşekkür ederim. Bu arada kulaklarını çok çınlattık ama hep iyi andık seni Smile

Muhabbetinizi daim olsun gardasim
Yeterki dostlar cinlatsin kulagimizi, sagolasiniz.

(19/08/2019, Saat: 16:48)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar da benim son aldıklarım. Geleneksel tıraşa Arko ile başlayıp geldiğim noktaya ben bile şaşıyorum Big Grin Umarım MdC bağımlılık yapmaz Smile

2O6ZvN.jpg

Yeni urunlerinin hepside cok cok guzel masaallah. Keyifle kullan...
(19/08/2019, Saat: 16:54)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun...
Sizin hizliresimler beni proxy kullanicisi yapti Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Teşekkür ederim Cem, daha iyileri senin olsun. Türkiye'de yaşamış olsaydın proxy, vpn vb. daha neler görürdün kim bilir Smile  Biraz olsun memleket havası verebildiysek ne ala Big Grin  Big Grin  Big Grin
(19/08/2019, Saat: 16:59)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Cem, daha iyileri senin olsun. Türkiye'de yaşamış olsaydın proxy, vpn vb. daha neler görürdün kim bilir Smile  Biraz olsun memleket havası verebildiysek ne ala Big Grin  Big Grin  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
(19/08/2019, Saat: 16:48)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar da benim son aldıklarım. Geleneksel tıraşa Arko ile başlayıp geldiğim noktaya ben bile şaşıyorum Big Grin Umarım MdC bağımlılık yapmaz Smile

2O6ZvN.jpg

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle @SKYBRAVE Ziya bey. Bu arada ustura olayınında ayrı ve  çok keyifli bir kategori  olduğunu tekrar gördüm. Hevesim 1 iken 2 oldu bilginize Smile.

2O6ZvN.jpg

Ürünlerinizi iyi günlerde, keyifle kullanın komşum harika görünüyorlar...

MdC bağımlılık yapıyormuş haberin ola Smile
Yeni ürünlerin hepsi çok güzel hayırlı olsun @SKYBRAVE Ziya. İyi günlerde keyifle kullan.
Arkadaşlar ürünlerinizi güzel günlerde kullanın...

2O6ZvN.jpg

Güle güle kullanın, güzel bir başlangıç olmuş... Diğer kullandıklarını saymaz isek..
Bu arada Ustura adımı da güzel bir adım...
İyi günlerde kullanılması dileğiyle..

E n v i r o n m e n t a l i s t

ANlaşılan o ki,
@SKYBRAVE 'nin yeni seti bugünün en çok beğenileni gibi..

E n v i r o n m e n t a l i s t

Teşekkür ederim @erfa Fatih. Daha güzelleri senin olsun. Birkaç buluşma sonrası aramıza yeni bir usturacı katılacak gibi görünüyor Smile
@Sh@dow, @kral arthur  komşularım teşekkür ederim. Umarım daha güzelleri sizlerin olur.
@batmanforever Volkan Abim teşekkür ederim. Daha iyileri senin olsun. Abi sabun pahalı ama bitmiyor dediler de aldık, yoksa işimiz zor Big Grin Neyse ki Unkapanında sevdiğimiz bir abimiz var Big Grin Big Grin
@manuple İbrahim Abi teşekkür ederim. İnşallah bu usturayla yavaş yavaş usturacı olma yolunda ilerleyeceğim. Çelik usturaya geçme eğilimim olmasa da jiletli ustura ile tıraş olmak çok keyifli. Süreç içerisindeki desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Daha güzelleri sizlerin olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: