En Son Ne Aldınız ?
ad2bf8ac1c479dbbfaeda23f0628542e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/08/2019, Saat: 13:07)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

2 yıllık sabun stoğu ile birlikte ömürlük aletleri de almışsınız. Keyifle kullanın.
(03/08/2019, Saat: 13:07)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ad2bf8ac1c479dbbfaeda23f0628542e.jpg

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, keyifle kullan.
(03/08/2019, Saat: 13:25)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 yıllık sabun stoğu ile birlikte ömürlük aletleri de almışsınız. Keyifle kullanın.

Teşekkür ederim komşum

(03/08/2019, Saat: 13:48)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, keyifle kullan.

Teşekkür ederim komşum

(03/08/2019, Saat: 13:07)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ad2bf8ac1c479dbbfaeda23f0628542e.jpg

Değerli @Silentsv komşum öncelikle yeni ürünleriniz hayırlı olsun keyifle, iyi günlerde kullanın. Ben sizi artık takip edemiyorum durmak yokSmile kaç senelik stok oluştu merak ermiyor değilim maşallah diyelim yeni ürünleriniz harika gözüküyorSmile
(03/08/2019, Saat: 16:02)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli @Silentsv komşum öncelikle yeni ürünleriniz hayırlı olsun keyifle, iyi günlerde kullanın. Ben sizi artık takip edemiyorum durmak yokSmile kaç senelik stok oluştu merak ermiyor değilim maşallah diyelim yeni ürünleriniz harika gözüküyorSmile

Teşekkür ederim komşum toplu fotoğraf çekerim daha sonra herhalde 5 yıllık ürün olmuştur. İlgimi çekecek farklı bir ürün gelmezse uzunca bir süre birşey almam sanırım artık mevcut ürünlerden.

(03/08/2019, Saat: 18:50)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum toplu fotoğraf çekerim daha sonra herhalde 5 yıllık ürün olmuştur. İlgimi çekecek farklı bir ürün gelmezse uzunca bir süre birşey almam sanırım artık mevcut ürünlerden.

Maşallah diyelimSmile Komşum SV sabunların detaylı incelemesini mutlaka bekliyorum. Felce aromatica alsamda aklım diğerlerinde kalmadı değil.Smile
(03/08/2019, Saat: 18:54)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah diyelimSmile Komşum SV sabunların detaylı incelemesini mutlaka bekliyorum. Felce aromatica alsamda aklım diğerlerinde kalmadı değil.Smile

Benimde aklım felcede kaldı aslında almayı düşündüğüm çok övülen bir sabun koku olarak ama içinde karabiber kokusu geçtiği ve o kokunun gerçekten hissedildiğini söyledikleri için güvenip alamadım, karabiber kokusuyla aklıma direkt WS stick geldiği için, pek sevmedim kokusunu WS stickin. İşte maalesef kokusuna bakamadan karambole alıyoruz. Ama aldıklarımın kokusunu beğendim ikiside güzel. Opuntia biraz daha ağır kıslık parfüm kokusu ( yabancı forumlarda aventus creed kokusu demişler), manna daha hafif yazlık parfüm kokusu. Koku tarifim maalesef bu kadar

Komşum öncelikle koku incelenesi için teşekkürler. Felce aromatica için o bahsedilen alt, orta ve üst nota kokularını ben alamadım. Tarif konusunda yeteneksizim ancak kokusu ferah yeşilimsi çiçek ağırlıklı kesinlikle şeker ve meyve kokusu alamadım.
Kaldıkı ağır değil ayarında yaz kış ben rahatlıkla kullanabilirim hiç rahatsız edici değil.
Not olarak impadan mustafa bey Opuntia için içerdiği kaktüsten dolayı koruma tabakası diğerlerine göre bir tık daha iyi demişti buna görede değerlendirsiniz belki komşum.
(03/08/2019, Saat: 19:20)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öncelikle koku incelenesi için teşekkürler. Felce aromatica için o bahsedilen alt, orta ve üst nota kokularını ben alamadım. Tarif konusunda yeteneksizim ancak kokusu ferah yeşilimsi çiçek ağırlıklı kesinlikle şeker ve meyve kokusu alamadım.
Kaldıkı ağır değil ayarında yaz kış ben rahatlıkla kullanabilirim hiç rahatsız edici değil.
Not olarak impadan mustafa bey Opuntia için içerdiği kaktüsten dolayı koruma tabakası diğerlerine göre bir tık daha iyi demişti buna görede değerlendirsiniz belki komşum.

Opuntia ile ilgili dediğiniz kısmını hiç duymamıştım açıkçası dediğiniz gibi o açıdanda kontrol ederim tıraş olurken komşum teşekkür ederim bilgilendirme için.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: