En Son Ne Aldınız ?
ugydamaj.jpg

830, SOC ve 1305 gifts and care'den, progress lundingirra'dan hediye.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Çalışırken bir çıkıp parfumerileri gezeyim belki kıyıda köşede bişeyler vardır diye bakayım dedim. Old Spice after shave e bakarken rafta en arkada saklanmış olarak bunu gördüm mal bulmuş magribi gibi atıldım hemen. Gerçek fiyatını bilmiyorum ama umarım ucuza almışımdır.

Resim yüklemeyi beceremedim bir türlü ama TABAC eau de toilette aldım. Fiyat 52 lira.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Every farewell is a new beginning.
Bugün paket geldi.
Elde bir tane daha olduğu için çok yakında markete satılığa
NOS 1985 Gillette Super Speed Vintage Safety Razor + NOS Blade Dispenser

(15/10/2013, Saat: 22:32)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: $T2eC16h,!wsE9suw0QRuBR)jjqV95g~~60_57.JPG

NOS 1985 Gillette Super Speed Vintage Safety Razor + NOS Blade Dispenser

Kargo 12,alet 60 USD
Kendime bayram hediyesi.
pa2y9ahy.jpg
Bir adet tinker
5y2adahy.jpg
Bir adet hiker
e mail adresim tipsol@me.com
Birde eskiciden şık bir holder
9unybuzy.jpg3adazuze.jpgrybapepu.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
Bugun gezinirken gratis ten pino nun dus jelini aldim. Harika bir çam kokusu, tavsiye ederim...
(28/10/2013, Saat: 20:44)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun gezinirken gratis ten pino nun dus jelini aldim. Harika bir çam kokusu, tavsiye ederim...

Bende italya dan siparis verdim dus jeli ve parfüm bende cok severim.
(28/10/2013, Saat: 20:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/10/2013, Saat: 20:44)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun gezinirken gratis ten pino nun dus jelini aldim. Harika bir çam kokusu, tavsiye ederim...

üstad italya'dan ne siparişi verdiğinizi öğrenebilir miyim sakıncası yoksa. bir yakınım gelecek bir ay sonra, birkaç proraso ürünü yanında neler getirtebilirim başka diye düşünüyorum da.
(28/10/2013, Saat: 20:57)ufukefe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/10/2013, Saat: 20:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

üstad italya'dan ne siparişi verdiğinizi öğrenebilir miyim sakıncası yoksa. bir yakınım gelecek bir ay sonra, birkaç proraso ürünü yanında neler getirtebilirim başka diye düşünüyorum da.

Aslında sipariş edilecek cok sey var ama ben cekiniyorum sordugum kisinin kapı kapı onları aramasını istemem o yüzden her yerde bulunacak seyler istedim.Pino silvestre parfüm, duşjeli, proraso beyaz ve kırmızı. proraso beyaz balsam hastasıyım bunları istedim ama Cella istenir,fitness, valobra,omega,aqua dı parma,3p ve daha bircok italyan ekipman mevcut.
Genelde sabun kullanirim ama , pinoyu gorunce almadan gecemedim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: