En Son Ne Aldınız ?
Babalar günü ganimetlerimiz de geldi. Muhle beni biraz şaşırttı bu alışverişte. Zorunda olmasalar da (alıştırdıkları için zorundalar Smile ) içinden çıkan küçük sample ürünler seyahat yaparken güzel oluyordu. Ancak içinden hiçbir sample veya ekstra birşey çıkmadı. Yeri gelmişken belirtmek isterim. Tabac ürünler razorus.com'dan. Ve her zaman ki gibi boş geçmeyen @Noyan Beye ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

Mühle fırçayı da elime ilk aldığımda BİM'de geçen hafta satılan sentetik değil de naylon Jaguar'ın kıl kalitesine benzettim. İnşallah üstündeki ilaç, toz vs. yüzünden öyledir. Sabun ile bi yıkayıp göreceğiz.

R41 benim için çok fazla bir makine ama onunla ilgili de şöyle birşey oldu; Kaplumbağa Kabuğu R89'u uzun zamandır almayı düşünüyordum. Babalar günü için indirim olduğunu duyunca kaçırmayım dedim. Sepete ekledim, ödeme vs. tamam. Birde baktım ki sepete eklediğim R41. R89 ise stoklarda yok. Yanlışlığı m beni bir hatadan döndürmüş oldu. O da şu şekilde. Zaten R89 makine vardı anlamsız bir şekilde iki tane olacaktı. R41 alsam sonra iki R89, bir adet R41 fazla olacaktı. Velhasıl kelam R41'de kadrodaki yerini aldı. Smile

111rw9h.jpg
2d8i0s3.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
...
Tam yaz sabunu yapmış adamlar...

f5c1d6c2f08727967cbddb45ee3a5b70.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@3RD1 güzel ürünler hocam. Size ve tüm komşulara keyifli kullanımlar dilerim Smile
(19/06/2019, Saat: 20:27)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Babalar günü ganimetlerimiz de geldi. Muhle beni biraz şaşırttı bu alışverişte. Zorunda olmasalar da (alıştırdıkları için zorundalar Smile ) içinden çıkan küçük sample ürünler seyahat yaparken güzel oluyordu. Ancak içinden hiçbir sample veya ekstra birşey çıkmadı. Yeri gelmişken belirtmek isterim. Tabac ürünler razorus.com'dan. Ve her zaman ki gibi boş geçmeyen @Noyan Beye ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

Mühle fırçayı da elime ilk aldığımda BİM'de geçen hafta satılan sentetik değil de naylon Jaguar'ın kıl kalitesine benzettim. İnşallah üstündeki ilaç, toz vs. yüzünden öyledir. Sabun ile bi yıkayıp göreceğiz.

R41 benim için çok fazla bir makine ama onunla ilgili de şöyle birşey oldu; Kaplumbağa Kabuğu R89'u uzun zamandır almayı düşünüyordum. Babalar günü için indirim olduğunu duyunca kaçırmayım dedim. Sepete ekledim, ödeme vs. tamam. Birde baktım ki sepete eklediğim R41. R89 ise stoklarda yok. Yanlışlığı m beni bir hatadan döndürmüş oldu. O da şu şekilde. Zaten R89 makine vardı anlamsız bir şekilde iki tane olacaktı. R41 alsam sonra iki R89, bir adet R41 fazla olacaktı. Velhasıl kelam R41'de kadrodaki yerini aldı. Smile

111rw9h.jpg
2d8i0s3.jpg
Güle güle kullanın komşum, mühleden ben de iyi bir alışveriş yaptım babalar günü indiriminden. Ancak dediğiniz gibi, sample veya başka hiçbir şey çıkmadı içinden. Kutusu, içindeki teşekkür yazısı ve broşür kitapçığı tabiki hoştu, ancak o kadar alışverişten sonra insan hediye beklemiyor değil

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim herkese. @guwenkaya Tek bir kolonya aldığımda içinden 2-3 adet sample çıktığını bilirim. Demek ki indirim yaptıysak hediye yok dediler. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Tabac tıraş kremi ve tabac losyon. İlk tabac kullanımım. Koku çok güzel, ürünlerin nemlendirmesi ve koruyuculuğu çok iyi
24v5xtk.jpg
2m34lcw.jpg

@Ibra35 komşuma özenli paketlemesi ve hızlı kargolaması için teşekkür ederim Smile
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Keyifli tıraşlar olsun.Rica ederim.
(21/06/2019, Saat: 17:34)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşuma özenli paketlemesi ve hızlı kargolaması için teşekkür ederim Smile
(21/06/2019, Saat: 17:34)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşuma özenli paketlemesi ve hızlı kargolaması için teşekkür ederim Smile

Yeni ürünlerin hayırlı olsun @fatihbyfah Fatih. Bol köpüklü keyifli tıraşlar diliyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: