En Son Ne Aldınız ?
(18/06/2019, Saat: 14:42)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onların jilet yerleştirme durumları sıkıntılı.
Sizin aldığınız daha rahat ve sorunsuz
Bazen düşünüyorum da elim -ayağım titriyor. Smile)
İbrahim abi bana da ne hikmetse en kullanışlı Ali Bıyıklı geliyor. Jiletin takıldığı kısım ne kadar kalın ise bana o kadar kullanışsız geliyor da diyebiliriz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(18/06/2019, Saat: 15:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İbrahim abi bana da ne hikmetse en kullanışlı Ali Bıyıklı geliyor. Jiletin takıldığı kısım ne kadar kalın ise bana o kadar kullanışsız geliyor da diyebiliriz.
İnsanlar bazı konularda şanslı - şanssız olabiliyorlar.
Mesala ben teknolojik aletler-cihazlar konusunda çok şanslıyım.
Galiba bir de onlara iyi bakıyorum ki onlar da bana gülümsüyorlar.

Usturaların da gülümsemesini diliyorum, aksi halde işimiz kötü. Sad

E n v i r o n m e n t a l i s t

336aec2a38a84134e4e44eb8476bbe81.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Silentsv hayırlı olsun komşum. Gelmiş sonunda Maca Root Smile. Kokusunu ben çok seviyorum bu arkadaşın sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Fırçayı biraz başarısız bulsam da iş görür. Birde tıraş kremine omurgalı domuzla girmeyin içine delik açar. Smile Porsuk varsa bu krem için idealdir. Yorumlarınızı SOTD başlığında bekliyorum. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun.
(18/06/2019, Saat: 17:36)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv hayırlı olsun komşum. Gelmiş sonunda Maca Root Smile. Kokusunu ben çok seviyorum bu arkadaşın sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Fırçayı biraz başarısız bulsam da iş görür. Birde tıraş kremine omurgalı domuzla girmeyin içine delik açar. Smile Porsuk varsa bu krem için idealdir. Yorumlarınızı SOTD başlığında bekliyorum. Smile

Fırça yedekte durur zaten, porsuk, slim djsutable ve macaroot ile tıraş olup paylaşacağım. Zaten yıllar önce inceleme yapacağım deyip konuyu bırakan arkadaşın konusunda slim adjustable incelemesi yapacağıma da söz vermiştim. Slimin dezenfektasyon işlerini yapamadım bir türlü, karbonat ile kaynatıp tıraş olacağım artık, kendimi feda edeceğim Smile
(18/06/2019, Saat: 17:46)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça yedekte durur zaten, porsuk, slim djsutable ve macaroot ile tıraş olup paylaşacağım. Zaten yıllar önce inceleme yapacağım deyip konuyu bırakan arkadaşın konusunda slim adjustable incelemesi yapacağıma da söz vermiştim. Slimin dezenfektasyon işlerini yapamadım bir türlü, karbonat ile kaynatıp tıraş olacağım artık, kendimi feda edeceğim Smile
Komşum size daha önce bahsettiğim 9 ölçek suya 1 ölçek çamaşır suyu ekleyip 10-15 dakika bekletmek tıbbi aletlerde yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan bir uygulamadır. Yoğun çamaşır suyuna maruz kalmayacağı için ve uzun sürmeyeceği için sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Bu yöntem bütün dezenfeksiyon solüsyonları vs ile yapılan dezenfeksiyonlardan ve alkol türevleri ile yapılan dezenfeksiyonlardan çok çok daha etkilidir. Misal, alkol bakteriyostatiktir, yani bakteriyi öldürmez sadece yaşamsal fonksiyonlarını durdurur. Hani yabancı filmlerde hypersleep diyor ya, onun gibi yani Big Grin ama çamaşır suyu önüne ne gelirse deler geçer valla, bakteri virüs, canına okur hepsinin. O yüzden içiniz rahat olsun. Diğer arkadaşların da istifade edebilmesi adına buraya bir link ekliyorum:

http://www.ttb.org.tr/odd/dersler/klor/klor.htm

Siz hastanın deri bütünlüğünü bozacak neşter dikiş gibi bir şeyi dezenfekte etmeyeceğiniz için uygulama esnasında steril eldiven vb şeylere dikkat etmeniz gerekmez Big Grin

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beklenen geldi9fd969edb4ebfd219038dbe3d8f9ce57.jpgd333091d361725e2589ee421be32c504.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(18/06/2019, Saat: 20:13)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum size daha önce bahsettiğim 9 ölçek suya 1 ölçek çamaşır suyu ekleyip 10-15 dakika bekletmek tıbbi aletlerde yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan bir uygulamadır. Yoğun çamaşır suyuna maruz kalmayacağı için ve uzun sürmeyeceği için sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Bu yöntem bütün dezenfeksiyon solüsyonları vs ile yapılan dezenfeksiyonlardan ve alkol türevleri ile yapılan dezenfeksiyonlardan çok çok daha etkilidir. Misal, alkol bakteriyostatiktir, yani bakteriyi öldürmez sadece yaşamsal fonksiyonlarını durdurur. Hani yabancı filmlerde hypersleep diyor ya, onun gibi yani Big Grin ama çamaşır suyu önüne ne gelirse deler geçer valla, bakteri virüs, canına okur hepsinin. O yüzden içiniz rahat olsun. Diğer arkadaşların da istifade edebilmesi adına buraya bir link ekliyorum:

http://www.ttb.org.tr/odd/dersler/klor/klor.htm

Siz hastanın deri bütünlüğünü bozacak neşter dikiş gibi bir şeyi dezenfekte etmeyeceğiniz için uygulama esnasında steril eldiven vb şeylere dikkat etmeniz gerekmez Big Grin

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beğen tuşu olsa basardım hocam sağolun izninizle bu linki başka bir konuya yapıştırıyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: