En Son Ne Aldınız ?
(29/05/2019, Saat: 17:20)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @guwenkaya komşum 20 günü geçti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok güzel görünüyorlar, eminim kokuları da öyledir. Listeme ekledim. Bir fırsat bulursam sipariş veririm

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla komşum gözü kapalı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...

@-mali
Sabunları sağlıkla kullanmanı dilerim. Diğerlerini bilmem ama Chiseled face mükemmel bir sabun hiç bir yönüyle uğraştırmıyor. Kolay köpük, dolgun ve kıvamlı köpüğü ile harikalar yaratıyor. Satın alırken sadece acaba kokusunu beğenirmiyim endişesi yaşarsınız.Bir fırsatını bulabilirsem devamını farklı kokularda almak istiyorum.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@-mali Coskun abi, cok guzel sabunlar almissin. Hayirli olsun. Keyifle kullan abi
@-mali komşum hayırlı olsun Güle güle kullan çok keyifli duruyorlar Smile yağmur sonrası kokusunda vetiver kokusu başarılıdır bu arada ; )
90bd37f40fa877b794afbdba692d78b5.jpg
İstanbul Ankara otoyolu Berceste tesislerinden
Servet 280 ml tütün kolonyası
45 tl
Koku beğendim ilk izlenim tabac aftershave in soft hali Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Geçen gün internette denk gelince aldığım DE alet elime ulaştı. İlandaki fotoğrafta ne olduğu belli olmuyordu çünkü sadece kafa gözüküyordu. Kutuyu açtığımda karşıma bu çıktı. Punktal diye düşündüm ama sapın sonu daha farklı ve firma ismi yazmıyor. Dorko dedim ; çünkü daha çok benziyor ama değil galiba. Onun da kafada isim var ve sapı plastik ile bitiyor. Benim DE de onlar da yok. Melez bir şey gibi. Daha tıraş olmadım, önce bir temizlik şart.

97lb91.jpg 2nas3ux.jpg
2gvps3m.jpg

Yunanistan merkezli FEANA'nın Sandalağacı tıraş sabunu.Merak ettiğim üreticilerden biriydi,denk gelmesi güzel oldu.Yeni ürünler hayırlı olsun.
@Delidumrul
Mustafa bey teşekkür ederim size aynen katılıyorum, Barister&Mann da öyle ama Declaration da köpük biraz nisbeten uğraştırıyor ama sonucunda mükemmel bir köpük oluyor. Tıraş sonrası da çok iyi.
Hatta ilk kullandığımda boynumda bir kızarıklık oluştu (sabundan değil çünkü sonra öyle bir şey olmadı) eyvah dedim gömlekte giyeceğimden bugün baya bi yakar ancak nasıl desem sanki tıraştan sonra cildimi bir bariyer kaplamış gibi ya da tuhaf bir şekilde tahriş olan bölge uyuşmuş gibiydi hiç yanmadı. Bu yüzden notunu kırmaya gönlüm elvermedi
@turkoglum13 @mrcktl
Mehmet bey ve Miraç bey çok sağolun teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun.
Bütün dostların yeni ürünleri hayırlı olsun güle güle kullanın....

(29/05/2019, Saat: 20:30)bnmoxs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen gün internette denk gelince aldığım DE alet elime ulaştı. İlandaki fotoğrafta ne olduğu belli olmuyordu çünkü sadece kafa gözüküyordu. Kutuyu açtığımda karşıma bu çıktı. Punktal diye düşündüm ama sapın sonu daha farklı ve firma ismi yazmıyor. Dorko dedim ; çünkü daha çok benziyor ama değil galiba. Onun da kafada isim var ve sapı plastik ile bitiyor. Benim DE de onlar da yok. Melez bir şey gibi. Daha tıraş olmadım, önce bir temizlik şart.

çok güzelmiş güle güle kullanın komşum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: