En Son Ne Aldınız ?
Hepsiburadanın kitap kampanyası da denk geldi 16 tane kitap aldım.
Big Grin
290 küsur tl tuttu.
giftsandcare'den Proraso ve TOBS ST James Aftershave'lerini ve Bolzano aldım. Bugün teslim edilmiş akşamı merakla bekliyorum Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
(27/02/2013, Saat: 12:51)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsiburadanın kitap kampanyası da denk geldi 16 tane kitap aldım.
Big Grin
290 küsur tl tuttu.

Ben de alacağım ama seçemiyorum bir türlü. Kitap tercihlerim değişmeye başladı emin olamıyorum seveceğimden. Siz ne tür kitaplar aldınız?
12 tane hepsiburadadan,bulamadığım 5 taneyi de d&r dan almışım toplam 17 tane.Roman almadım,hiç okumam.Tamamı ilk ve orta çağ tarihi üzerine.Gerçekten fiyatlar oldukça iyiydi,internette aradım daha ucuzunu bulamadım.200 tlyi geçerseniz 30 tl de hediye çeki var.Kargo da ücretsiz. Ayrıca şu kupadan hediye ediyorlar.Daha ne olsun...

kkc4r.jpg

(27/02/2013, Saat: 15:19)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/02/2013, Saat: 12:51)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsiburadanın kitap kampanyası da denk geldi 16 tane kitap aldım.
Big Grin
290 küsur tl tuttu.

Ben de alacağım ama seçemiyorum bir türlü. Kitap tercihlerim değişmeye başladı emin olamıyorum seveceğimden. Siz ne tür kitaplar aldınız?
Arkadaslar ebay den güvenli alısveris yapabilecegimiz ücretsiz gönderi yapan bir satıcı varmı acaba, özelikle tabac ve tobs sandalwood almak istiyorum.
Ebay'de satıcılar listeleme ücreti ödüyorlar bu yüzden istemese bile biraz daha pahalı tutmak zorundalar.Lijun'un dediği gibi madeninden alacaksınız.Ücretsiz de göndermezler pek.
En son asagidakileri siparis ettim, japonyadan gelecegi icin en az 20 gun beklerim diye dusunuyorum.

-Naniwa SS 1K
-Naniwa SS 10K
Tesekkür ederim arkadaslar, bende az önce praktiker den geldim orada uygun fiyata güzel köpük yapma yada sabun basma mugları buldum tanesi 2.69 tl.
50i99s.jpg
e7x7qa.jpg
3 Musgo Real + 2 Lavanda olmak üzere 5 banyo sabunu aldım. Claus Porto'nun banyo sabunlarını kullandığımda memnun kalmıştım. Umarım bunlardan da kalırım.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Evdeki küçük süpürgenin bataryası artık şarj tutmamaya başladı,ne yapacağımı bildiğim için sorun yokSmile

moulinex-mlx-agilo-el-supurgesi.jpg

Servis dünyanın parasını ister,Eminönü,karaköy'e gitmek ve kazıklanmamak lazım,TR de sanal mağazalarda uygun akım ve fiyatta bulamadım.

Eski batarya 1300 mAh SubC yani SC ,yeni aldığım 1600 mAh ise biraz daha kısası olan ''4/5 SubC'' fakat yine ''Ni-Cd'' tip kadmiyum batarya
$(KGrHqFHJFIE92ITLz10BPiPLcsn1!~~60_58.JPG
http://www.ebay.com/itm/271000528988?ssP...1436.l2649

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: