En Son Ne Aldınız ?
@Zeyes komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifli tıraşlarda kullanınız. Clubman aftershave cologne sevdiniz mi?
Smile a little be
(24/03/2019, Saat: 01:56)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Zeyes komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifli tıraşlarda kullanınız. Clubman aftershave cologne sevdiniz mi?

Sağolun komşum @ekilic2,
Clubman’ın kokusunda biraz klasik hacı yağı esansı aldım ama çok baskın değil. Zaten çok kalıcı da değil, bakalım ama çevremdekilerin tepkisini henüz ölçemedim. İlk tıraşımda cildimi yakmamış olması olumlu izlenim uyandırdı. Nemlendirmesini beğendim.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

———————
Nice and clean.
(24/03/2019, Saat: 01:16)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de cildi hassas bir acemi olarak "en son" değil de ilk olarak Smile şunları aldım:

nn8gow.jpg

25irn20.jpg

Hayırlı olsun @dr_green komşum,
Cildi hassas biri için yeşil astra ve de89 doğru bir tercih olmuş. Güzel günlerde kullanın.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Bu jiletleri yeni aldim.
Nedir ne degildir bilmiyorum.
Her bir pakette 10 jilet var, toplam 50 adet.

j9c3v6.jpg
(24/03/2019, Saat: 03:04)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun komşum @ekilic2,
Clubman’ın kokusunda biraz klasik hacı yağı esansı aldım ama çok baskın değil. Zaten çok kalıcı da değil, bakalım ama çevremdekilerin tepkisini henüz ölçemedim. İlk tıraşımda cildimi yakmamış olması olumlu izlenim uyandırdı. Nemlendirmesini beğendim.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

———————
Nice and clean.
Çok tesekkür ederim komşum. Güle güle kullaniniz.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Bir zihni sinir procesi gibi. Big Grin
O bir "Tırnak Eti iticisi" ama bizim için artisan sabun toparlayıcısı. Eşim sağolsun bana hibe etti bu minik canavarı. Çok güzel sabun tıraşlıyor kaptan. Nokta sabun bırakmıyor. Ben de Serdar üstad'ın belirttiği gibi kaptan alıp başka bir yerde köpürtüyorum.

4jy9G7.jpg

alrgz2.jpg

Bu da tıraşlanmış hali.
grMbO0.jpg
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK

Harika yapıyorsun komsum. Ben direk kurekle, su urunle girisiyorum. Alacak olan olursa kucugunu alın, buyugu cok buyuk.
https://www.aliexpress.com/item/Creative...st=ae803_5
Ben hangi kaşıkla alsam sanki çabuk bitecekmiş gibi görünüyor az da alsam köpğrmüyor ama fırçaya yüklediğimde daha az tükeniyor sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kaşıkla sabun almaktaki amaç sabun basılı tasta hiç köpürtme yapmayıp köpürtmeyi ayrı bir tasta yapmak mı?
(24/03/2019, Saat: 22:17)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaşıkla sabun almaktaki amaç sabun basılı tasta hiç köpürtme yapmayıp köpürtmeyi ayrı bir tasta yapmak mı?

Evet komşum,
Sert sabunlar hariç bazı croap tarzı ( sabundan yumuşak kremden sert) sabunlarda kendi kasesinde köpürtmek sabunun ömrünü kısaltabiliyor. O yüzden kaşıkla biraz alıp başka bir kapta köpürtmek gerekiyor.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Bugün elimize ulaşan güzellik. @Osaka23 komşum sağolsun yanında Vintage jilet örnekleri ve Efrasyab üstadın PS yağından da minik bir sample göndermiş. Alet ışıl ışıl, çok fena bir şey. Çok sevdim elde duruşunu ve ağırlığını. Bakalım yarın ilk tecrübemi gerçekleştireceğim.
Tinypic programı yine çevirmiş fotoğrafı Huh
2d8met0.jpg
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: