En Son Ne Aldınız ?
(21/03/2019, Saat: 16:54)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustbe komşumun sponsorluğunda dalan krem, kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
Aktif miymiş hocam üretim. Ya da ne durumda son tüketim? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(21/03/2019, Saat: 16:54)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34g83dh.jpg

mustbe komşumun sponsorluğunda dalan krem, kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

güle güle kullanın komşum ben aracı oldum sadece Rolleyes
Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

Caner firma üretim yapıyormu bilgim yok, bana kutuları ile gelmedi fakat tüpün alt kısımına baktığımda damga baskı ile şunlar yazıyor ferahlatıcı olanda 0417 0421 123 hassas olanda 0417 0421 129 yazıyor, benim bundan çıkardığım sonuç Nisan 2017 üretim tarihi, Nisan 2021 son kullanma tarihleri son üç rakam parti nosu, üzerinde açıldıktan sonra 12ay içinde tüketilmelidir logosu mevcut.

Küçük birde not arkadaşlar moderatörlerimiz mesaj cevaplarken fotoğraflı olanlarda alıntı yapmayalım sayfa gereksiz kalabalık oluyor diye uyarmışlardı onlara iş yükü oluşturmayalım teşekkürler.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/03/2019, Saat: 17:44)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

Caner firma üretim yapıyormu bilgim yok, bana kutuları ile gelmedi fakat tüpün alt kısımına baktığımda damga baskı ile şunlar yazıyor ferahlatıcı olanda 0417 0421 123 hassas olanda 0417 0421 129 yazıyor, benim bundan çıkardığım sonuç Nisan 2017 üretim tarihi, Nisan 2021 son kullanma tarihleri son üç rakam parti nosu, üzerinde açıldıktan sonra 12ay içinde tüketilmelidir logosu mevcut.

Küçük birde not arkadaşlar moderatörlerimiz mesaj cevaplarken fotoğraflı olanlarda alıntı yapmayalım sayfa gereksiz kalabalık oluyor diye uyarmışlardı onlara iş yükü oluşturmayalım teşekkürler.
komşum kutular için özür dilerim çok yer kaplamasın diye katlamıştım. paketin üstüne koyacaktım unutmuşum. Undecided

[img]VKWM5T.jpg[/img]
[img]7f26b7.jpg[/img]
[img]8WaQ2L.jpg[/img]
mustbe komşum dert değil ben böyle şeylere takılmam anladım zaten pratik olsun diye yaptığını, sıkma canını karton kağıt için, ilgi alakan yeter.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
MWF sabun kervanına ben de katıldım.

a388a4acdb1bc736a03f4959cdc4acf4.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
@Soner @ekilic2
Komşularım ürünleriniz hayırlı olsun güzel günlerde kulanın dalan ve mwf’nin yorumlarını bekliyoruz.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Nerolinin orjinali bitince denemek icin sample aldim geri kalan sampleleri hediye gondermisler. Smile herkese yeni urunleri hayirli olsun

c5056c47193f91b56996aab4b9f61b09.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tüm yeni gelen güzellikler güle güle kullanılsın.
"A Samurai always wears two swords."
Yeşil Proraso ile anlaşamadık. Yaz sabunu arayışım bu kez tamamlanır umarım. d85422a52c0fbf39ef40e3b5fd0ee594.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: