En Son Ne Aldınız ?
(07/02/2019, Saat: 21:43)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın.
@sofistike hayırlı olsun, geltir seni Amasya geleneksel tıraş kültür elçisi atamalı, güzel günlerde kullan kardeşim.

Big Grin  Big Grin

@Soner ağabey teşekkür ederim. Taktirin için lakin biz daha bu konuda hamız bana düşmez herhalde  Tongue  

Saygılar.
Dün yağmurlu kısa bir iMPA Ticaret ziyareti ganimetleri...

b4dd62a1203bc7d15de3ab9311f7cc2a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk güle güle kullanın.
ve yeni bir alım heyecanını hep yaşamanız dileğiyle.

E n v i r o n m e n t a l i s t

@PisPorsuk komşum Feather Adjustable DE aletiniz hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.
Tıraş malzemesi almaya devam edersem hanım beni kapının önüne koyabilirdi ama 14 şubat ve peşinden doğum günüm geliyor. Doğum günü hediyesi olarak bunları aldırdım. Smile

Razorus'un paketini çaktırmadan açtım ama muhle mühürlü r89'u önden göremeyeceğim bile.

Gözlüklüyüm özellikle 2. ve 3. perdede köpük öncesi yüzümü ıslatmak ızdırap oluyordu. Youtube geofatboy'u izlerken başka bir fırça ile yüzü ıslatma işini yaptığını gördüm. Kolay kurusun diye bu işe özel bir sentetik aldım. e0bef48bdece3cad29f9af2a47f5fc68.jpg9034a8be51d3071170e2fcaf076051b4.jpgc2ff436d8b9f82a3f229650b8beae1b6.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
@ziyak komşum yeni ürünlerinizi iyi günlerde güle güle kullanın. Aldığınız fırça sanırım sagrada @FearOfATG komşumuzda geçen almıştı. Bende gözüme kestirdim yakın zamanda siparişini geçeceğim Smile
(08/02/2019, Saat: 14:18)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyak komşum yeni ürünlerinizi iyi günlerde güle güle kullanın. Aldığınız fırça sanırım sagrada @FearOfATG komşumuzda geçen almıştı. Bende gözüme kestirdim yakın zamanda siparişini geçeceğim Smile
Teşekkürler komşum. Evet Sagrada.

Aslında denemek için aldığım bir klasik Yaqi sentetik vardı, sonra forum içinden satmıştım.

Sonra videoları izlerken ikinci fırça ile ıslatma işi aklıma yattı. Denedim çok da verim aldım. Çabuk kurusun diye sentetik alayım diyordum. (İki porsuğu asacak açıkta yerim yok.) İndirim de olunca yüzü ıslatma için bunu aldım, köpük yapmada kullanmayacağım.

(08/02/2019, Saat: 14:28)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Evet Sagrada.

Aslında denemek için aldığım bir klasik Yaqi sentetik vardı, sonra forum içinden satmıştım.

Sonra videoları izlerken ikinci fırça ile ıslatma işi aklıma yattı. Denedim çok da verim aldım. Çabuk kurusun diye sentetik alayım diyordum. (İki porsuğu asacak açıkta yerim yok.) İndirim de olunca yüzü ıslatma için bunu aldım, köpük yapmada kullanmayacağım.

Her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyoruz Smile Islatmayı tam olarak anlayamadım komşum. Nasıl yaptığınızı tarif edebilir misiniz? Teşekkürler.
93e3a20c94414c3eb43acfd33f88de2c.jpg323de891a82c8d1a68d8f8f321f79750.jpg

Organizasyon yok mu diye diye dilimde tüy bitti.Baktım yapacağınız yok. Kıymetli @yunusso Levent abi’nin hediyeleri. Düzcenin tanıtımına katkı işte bu şekilde sağlanır. Kendisine teşekkür ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(08/02/2019, Saat: 14:36)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyoruz Smile Islatmayı tam olarak anlayamadım komşum. Nasıl yaptığınızı tarif edebilir misiniz? Teşekkürler.

Videolu gösterim

O tıraşta köpük yapmakta kullanmadığım farklı bir fırçayı ıslatıp, onunla yüzümü ıslatıyorum ardından köpüklüyorum.

Gözlüğümün kirlenmesini su damlası olmasını vs. hiç sevmem, o şekilde kullanamam ve gözlüksüz yeterince düzgün tıraş olamıyorum. Her perdede gözlüğü dikkatlice çıkar, yüzüne su çarp gözlüğü dikkatlice tak çok zor geliyordu böyle çok pratik oluyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: