En Son Ne Aldınız ?
@FearOfATG hayırlı olsun Caner hocam. Güle güle kullanın yeni ürünlerinizi. Özellikle Yaqi sentetik benim de almak istediğim bir fırça ama bakalım. Smile

@Razorlazer Jaguar markasının bu model fırçasını ilk kez görüyorum. Genelde sap kısmı ahşap olanına daha çok denk geliyorum. Fotoğrafı aşağı kaydırırken Omega 10049 zannettim. Hayırlı olsun komşum.Smile
(06/02/2019, Saat: 16:25)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsettiğiniz fırçadan da var elimde. Eksik olmasın turkoglum13 komşumuz göndermişti. Bu onun yanında yavrusu gibi kaldı. Fikir olması açısından akşam yan yana fotoğraflarını atabilirim size. Devasa bir fırça o Smile

@batmanforever komşum kullanmadan daha çok beğendim fırçayı. Şimdiden tavsiye ediyorum. Akşam kullanıp tekrar tavsiye ederim..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Memnun olurum gönül ister düğümü 30 olan porsuk kullanalım ancak... Tamamen duygusal Big Grin
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(06/02/2019, Saat: 16:35)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnun olurum gönül ister düğümü 30 olan porsuk kullanalım ancak... Tamamen duygusal Big Grin
30 mm gerçekten büyük bir fırça. Yüzde 2 ileri-geri ile köpüksüz yer kalmıyor.. Smile Hele bir de yayılınca yüzünüzü göremiyorsunuz..

Burak hocam teşekkürler. Başarılı fırçaya benziyor. Ben beğendim görünüşünü.. Smile

(06/02/2019, Saat: 14:59)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım beklentilerinizi karşılar.. Smile

Bunlar da biraz önce bana geldi. Nicedir merak ettiğim Yaqi Sentetik ve farkında olmadan yanına eklediklerimin bir kısmı..68b82593d8b500d485ea0e35247740a3.jpg

Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende sipariş verdim bu fırçadan umarım sentetikle alakalı ön yargılarımı kırar.
(06/02/2019, Saat: 16:25)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsettiğiniz fırçadan da var elimde. Eksik olmasın turkoglum13 komşumuz göndermişti. Bu onun yanında yavrusu gibi kaldı. Fikir olması açısından akşam yan yana fotoğraflarını atabilirim size. Devasa bir fırça o Smile

@batmanforever komşum kullanmadan daha çok beğendim fırçayı. Şimdiden tavsiye ediyorum. Akşam kullanıp tekrar tavsiye ederim..

Akşam kullanıp tekrar tavsiye etmeni bekliyor olacağım Smile
200 yarım + 200 tam.. Smile
Benim bitirmem mümkün değil ama sipariş vermemi rica eden arkadaş 1 ayda siler süpürür... Tongue54218f6e30f87a37632d0b8307a1d7c7.jpg

Tüm komşularıma yeni ürünlerini güle güle kullanmalarını dilerim.

96abaab2a930e134ad612f7b69135141.jpg

Benim de razorus.com’dan verdiğim siparişler geldi. Sağolsunlar, bir de shark jilet konmuş pakete. Maddi değerleri olmasa da bu tarz küçük jestler insanı mutlu ediyor. Teşekkür ediyorum.

Herkese tahrişsiz tıraşlar dilerim.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(06/02/2019, Saat: 19:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 200 yarım + 200 tam.. Smile
Benim bitirmem mümkün değil ama sipariş vermemi rica eden arkadaş 1 ayda siler süpürür... Tongue

Kendi payınızı Güle güle kullanın Big Grin bi kutu da benim aklımda almak
Butun komsularimin yeni urunlerini keyifli tiraslarda kullanmasi dilegiyle...
Cok mutluyum komsular, sonunda Londra’dan yakin arkadasim ve siparislerim geldi Smile
r0ttaq.jpg
Be A Gentleman...
(06/02/2019, Saat: 13:55)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel üründür abi, bende var. Bolca yükleyip, su oranıda dikkat ederek kullanmak lazım. 5 dakika kadar avuçta fırçalama yapınca ve fırça diplerine de sabunu yedirince tertemiz oluyor. Bu işlem sonrası, kuru ve kırık saçları nemlendirmeye yönelik saç kremiyle temizlik işlemi sonlandırılınca fırça baya bi kendine geliyor, yeni gibi oluyor.
Bende aldım bu sabundan ama kendimde fırça temizleme işine baslayacak enerji bulamıyorum. En son toplu temizlik 1 gün sürmüştü 1 hafta bileğim ağrımıştı. Tum fırçaları kovaya doldurup borax doksem diye düşünüyorum

GaRtBnX.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: