En Son Ne Aldınız ?
batmanforever komşum hayırlı olsun, kız gibi deyimi varya hıh tam da bu alet için uygun, kız gibi alet güzel günlerde kullanın.
Akadir komşum aletin her bir detayı kalite kalite diye ateş ediyor hayırlı olsun.

Tüm komşuların yeni ürünlerini güzel günlerde kullanmaları dileği ile.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@batmanforever
Yeni set hayırlı olsun komşum.Benimde istediğim böyle bir set tam tekmil.Güle güle kullanın.
(24/01/2019, Saat: 00:05)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takımıma Gillette Fatboy’u kazandıran değerli @KAYHAN Ayhan abime sonsuz teşekkürler.
(24/01/2019, Saat: 00:08)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel görünüyor güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim @-mali komşum.

(24/01/2019, Saat: 00:13)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever komşum keyifle kullanmanızı dilerim çok güzel görünüyor.

Teşekkür ederim @kalantorxl komşum.

(24/01/2019, Saat: 00:16)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever abi cok guzel gorunuyor. Hayirli olsun. Keyifle kullanirsin insaallah.

Teşekkür ederim @turkoglum13 komşum.

(24/01/2019, Saat: 00:19)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever 10 numero Tıraş aleti, budur

Teşekkür ederim @Southwestern komşum. Evet adamlar yapmış bende budur diyorum Smile

(24/01/2019, Saat: 00:20)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan iyi günlerde kullan umarım beklentilerini karşılar.

Çok teşekkür ederim Ayhan abi. Sayende Fatboy’u kullanma fırsatım olacak.

(24/01/2019, Saat: 00:21)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: batmanforever komşum hayırlı olsun, kız gibi deyimi varya hıh tam da bu alet için uygun, kız gibi alet güzel günlerde kullanın.
Akadir komşum aletin her bir detayı kalite kalite diye ateş ediyor hayırlı olsun.

Tüm komşuların yeni ürünlerini güzel günlerde kullanmaları dileği ile.

Teşekkür ederim @Soner komşum. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama her haliyle ağırlığını hissettiriyor. @Akadir komşumuzun dediği gibi her detayı ateş gibi Smile
(24/01/2019, Saat: 00:22)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever
Yeni set hayırlı olsun komşum.Benimde istediğim böyle bir set tam tekmil.Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim @Ibra35 komşum. İnşallah sizde böylesi güzel bir aletin sahibi olursunuz.
Volkan hocam iyi günlerde kullanın inşallah. Yangın yeri mübarek.. Smile
(24/01/2019, Saat: 00:54)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan hocam iyi günlerde kullanın inşallah. Yangın yeri mübarek.. Smile

Teşekkür ederim @FearOfATG Caner. İnşallah seninde olur. Uzun bir süredir takip ettiğim bir üründü. Sağolsun @KAYHAN Ayhan abinin sayesinde güzel bir Fatboy'a kavuştum. Ateş mi evet ateş Smile
@Ibra35;
@ziyak;
@batmanforever;

Komşularım, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."  Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave
@batmanforever gerçekten güzel. Sağlıkla kullanın.

(24/01/2019, Saat: 00:05)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takımıma Gillette Fatboy’u kazandıran değerli @KAYHAN Ayhan abime sonsuz teşekkürler.
2ljm3ig.jpg
(24/01/2019, Saat: 12:43)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35;
@ziyak;
@batmanforever;

Komşularım, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."  Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave

Teşekkür ederim @Sofistike komşum.

(24/01/2019, Saat: 12:44)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever gerçekten güzel. Sağlıkla kullanın.

Teşekkür ederim @AKadir üstadım.
OO @batmanforever komsum hayırlı olsun. Kutusunda tertemiz alet. Hayırlı olsun guzel tırasların olsun .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: