En Son Ne Aldınız ?
Hayırlı olsun komşum, güle güle kullanın.
Ben burada 3 tane A-101 gezdim, hiçbirinde bulamadım. Buradaki herkes mi tıraş için alıyor, anlamadım ki...
Cevaplar için teşekkür ederim,sanırım A101 de satilanlar 16 cm di

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(23/01/2019, Saat: 12:36)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum, güle güle kullanın.
Ben burada 3 tane A-101 gezdim, hiçbirinde bulamadım. Buradaki herkes mi tıraş için alıyor, anlamadım ki...

Big Grin  Big Grin  

Komşum, teşekkür ederim. A-101 mağzaların da ve ya başka mağzalar da belli zaman dilimlerin de kampanyalı ürünler getiriyor. Ev hanımları bu zamanları takip ediyorlar ve aa çok uygun halamın kızına da alayım diyor ürünleri envanterlerine ekliyorlar sonuç bizlere kalmıyor takip edip geldiği anda aldın aldın sonra bir daha getirmesini bekleyeceksin.  Big Grin  Geçmiş zaman bizim jilet konusunda ki muhabbetimiz gibi  Rolleyes

@altkapalı;

Komşum, bende ki kasenin ölçüsünü bilmiyorum lakin ideal ölçü 12,15 cm arası diye biliyorum, tabi ki dilerseniz siz 15,20 cm aralığında tercih yapabilirsiniz. Veya daha başka ölçüler de

Saygılar.
(07/01/2019, Saat: 17:20)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli forum üyeleri,
Bugün geleneksel traş serüvenimde çok özel bir sürprizle haftaya başladım Smile
İşyerine geldiğimde, bana bir kargo geldiği bildirildi. Kargo beklemediğimi söylememe rağmen, kargonun bana ait olduğu söylendi.
Meğerse MÜHLE Türkiye bana bir sürpriz yapmış... Smile

Yukarıda alıntıladığım gibi, yılın ilk traşında fırçamın düğümü yerinden çıkmıştı. Bu paylaşımımı forumda görünce durumdan haberi olan MÜHLE Türkiye ekibi, düğümü yerinden çıkan HJM fırçanın yerine bana yeni bir fırça göndermiş. Üstelik Büşra Hanımın imzasıyla bir notla birlikte...

Firmadan böyle bir talebim olmamasına rağmen, forumdan haberlerinin olmasıyla bana böyle güzel bir sürpriz yapan başta Büşra Hanım olmak üzere tüm MÜHLE Türkiye ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

MÜHLE Türkiye'den çok sayıda alışveriş yaptım. Firma hakikaten Avrupa standartlarında müşteri hizmeti veriyor, ama açıkçası böyle bir sürprizi de hiç beklemiyordum. Smile Sağ olsunlar çok mutlu ettiler. Büşra Hanım'a bu ince düşünceleri ve nezaketleri için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum...

1ieuiw.jpg
4udxj6.jpg

Komşuma benzer bir olay ben de yaşadım.Yılbaşı çekilişinde Rocca bana çıkmayınca kendim almaya karar verdim. Mühle Türkiye'den siparişimi verdim. Ürün bana geldiğinde makinenin koyulduğu pakette ufak bir hasar vardı.Ayrıca makinenin baş kısmında da ufak bir gölgelenme vardı. Bunu Mühle Türkiye'den Büşra Hanım'a ilettiğimde ilk söylediği ' Levent Bey, ürün içinize sinmemiş,bizim için önemli olan o. Siz bize ürünü gönderin,biz de size hemen yenisini gönderelim. ' Müşteri memnuniyetine verdikleri önemi zaten @ekilic2 komşumun paylaşımından görmüştüm. Bizzat yaşayınca da çok memnun oldum. Özellikle hasarlı gönderdiği malı geri almamakta direnen ve Türkiye'nin en büyük alış veriş sitelerinden olan N11 ile yaşadıklarımdan sonra aradaki farkı çok daha iyi gördüm. Keşke sadece kalite olarak değil zihniyet olarak da Mühle Türkiye gibi firmalarımız olsa ( Rocnel'i,Razorus'u ve İmpa Ticaret'i ayrı tutuyorum ). Bırakın hasarı müşterisinin içine sinmemesini bile önemseyen firmaları görmek ve bu firmalarla alış veriş yapmak insana güven veriyor. Gösterdikleri özen,nezaket ve her iki seferde de gönderdikleri hediyeler için Mühle Türkiye'den Büşra Hanım'a çok teşekkür ederim. Daha önce de alış veriş yapmıştım Mühle'den,bu gidişle son olmayacak da.
Bu arada Rocca'yı çok beğendim ama kutusundan çıkarıp da kullanmaya kıyamıyorum.Sanki hep kutusunda özenle saklanmalıymış korunmalıymış gibi hissediyorum. Herhalde ilk tıraşımı da SOTD'ye koyarım gibi geliyorSmile

155jwhi.jpg
Cogito, ergo sum Dodgy
Yeni malzemeler sağlıkla kullanılsın.
Raw Shaving Rs10.

grW1XR.jpg
(23/01/2019, Saat: 15:58)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raw Shaving Rs10.

grW1XR.jpg

Güle güle kullanın. Rolls Royce gibi duruyor Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@Akadir üstat hayırlı olsun güle güle kullanın, UKİM'in hışmından kurtulan aletmi bu Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(23/01/2019, Saat: 15:58)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raw Shaving Rs10.

grW1XR.jpg

Sağlıkla kullanın @AKadir Üstad-ı muhterem . Kutusuda şahane .
@AKadir Güzel günlerde kullan Abi. Kullanınca bir iki cümle tıraş hissiyatı hakkında bilgi verebilirsen memnun olurum. Kullanmaya kıyamıyorum dersen de anlayışla karşılarım. Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: