En Son Ne Aldınız ?
Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde, zevkle kullanmaları dileği ile.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Maca Root daha once severek bitirdigim bir kremdi. Yeni nesil Aloe katkili bakalim nasil cikacak?12962744c152962fd0d9173f1930baaa.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yeni urunleriniz hayirli olsun komsularim.
@korgunv komsum cok guzel urunleriniz olmus. Eski maca root kremini kullanmadim ama aloe verali yeni hali gercekten cok guzel. Ayrica tiras sonrasi aloe vera & maca root jelde cok basarili. Sap yada cadi findigindan sonra kuru cilde bir miktar uygulayin. Cilt onu iyice emip jel kuruduktan sonra balsam kullanmanizi oneririm. Begeneceginizi dusunuyorum.
(22/01/2019, Saat: 14:16)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleriniz hayirli olsun komsularim.
@korgunv komsum cok guzel urunleriniz olmus. Eski maca root kremini kullanmadim ama aloe verali yeni hali gercekten cok guzel. Ayrica tiras sonrasi aloe vera & maca root jelde cok basarili. Sap yada cadi findigindan sonra kuru cilde bir miktar uygulayin. Cilt onu iyice emip jel kuruduktan sonra balsam kullanmanizi oneririm. Begeneceginizi dusunuyorum.

Teşekkür ederim @turkoglum13 komşum. Dediğiniz sırayı takip edeceğim Smile Ben eski maca root kremini kullandım, severek bitirdiğim nadir ürünlerden idi. Yeni seriyle ilgili sizin gibi pek çok komşularımız olumlu yorumlarda bulundular.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(07/01/2019, Saat: 17:21)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 98736a9293de45be546b6ea752f5831c.jpg94d838145cc6c8ffd77db0bb551f9d33.jpg98acd90b760eca9aab490304cabc7b44.jpg
fcb07384221137bc354cf7e0de6c84ee.jpg49d37990135fa87e978c99b6408c0bfc.jpg

Semogue Owners Club SOC Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
Personna platinum 10 adet jilet Hediye

Herkeze keyifli tıraşlar dilerim.

Edit;
Paşabahçe Mikko kadeh
Pürçürlü kase

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum,turkuaz kaseyi nereden aldınız,benim bulduklarimin içi bu kadar kabartmalı değil,sizin kaseyi baya begendim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(23/01/2019, Saat: 12:13)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum,turkuaz kaseyi nereden aldınız,benim bulduklarimin içi bu kadar kabartmalı değil,sizin kaseyi baya begendim

A101 komşum. 2-3 hafta önce gelmiş bir komşumuz söylemişti. Bizler de merak edip aldık. @Sofistike komşum da çok kuvvetli ihtimalle A101'den aldı.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@AltKapalı komşum, A101'de satılmıştı bu kaseler
So far so good..
(23/01/2019, Saat: 12:13)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum,turkuaz kaseyi nereden aldınız,benim bulduklarimin içi bu kadar kabartmalı değil,sizin kaseyi baya begendim

@FearOfATG;
@ahbap;

Komşularım haklılar, A101 ' den satın aldım. Fiyatını tam hatırlamıyorum lakin 10 lirayı geçmiyordu.
(23/01/2019, Saat: 12:25)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG;
@ahbap;

Komşularım haklılar, A101 ' den satın aldım. Fiyatını tam hatırlamıyorum lakin 10 lirayı geçmiyordu.
Aynen tam ben de hatırlamıyorum ama bedavadan biraz pahalıydı. Kullanışlı harika kesinlikle. Ben kendi adıma tavsiye ederim.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@AltKapalı;

Komşum, kabartma çini kase 15,12 cm aratırsanız bulabilirsiniz. Benim size önerdiğim biraz pahalı gibi siz biraz arayın daha uygun fiyatlı bulacağınıza eminim lakin boyutuna dikkat ediniz. İdeal ölçü : 15,12 cm  Rolleyes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: