En Son Ne Aldınız ?
(26/12/2018, Saat: 20:00)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN Ayhan abi sayesinde bu muhteşem 2 aletin sahibi oldum. İlgi ve alakası için Ayhan abiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
2mxeni1.jpg
Gillette Black Beauty
Gillette Aristocrat Rhodium

Hayirli olsun komsum.
Ayhan abi candir. İyi ki varsin abi.
Mühleler hayırlı olsun komşum. Bende de R 226 var. Her tıraşta yeni bir keyif almanız dileğiyle.
(26/12/2018, Saat: 21:19)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan bende sana ve evsahipliğne teşekkür ederim, iyi günlerde kullan.

Teşekkür ederim Ayhan abi

(26/12/2018, Saat: 22:00)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun komsum.

Teşekkür ederim komşum.
Bende aynı şekilde "Ayhan abi candır iyi ki varsın abi" diyorum.
(26/12/2018, Saat: 21:19)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca yı eminimki çok seveceksiniz. Fırça sentetik mi? Komşum

@-mali Üstadım Mühle porsuk tıraş fırçası - 091 M 96  Fırça

(26/12/2018, Saat: 21:23)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle !!! gercekten kaliteyi hissettiriyor. Degerli ustat komsumuz Lord'un blogunu okumadan once, ve sonrasinda Geltir'e katilmadan cok once ve tamamen tesaduf eseri aldigim R106 modeli Muhle'mi hala ilk gunku kondisyonunda kullanmaktayim. Komsum hayirli olsun, gule gule kullanin, keyifli tiraslar.

@korgunv komşum çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.  Blush

(26/12/2018, Saat: 22:02)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühleler hayırlı olsun komşum. Bende de R 226 var. Her tıraşta yeni bir keyif almanız dileğiyle.

Çok teşekkür ederim. Temenniniz için @ekilic2 hocam aynı temenni ile sizi selamlıyorum.  Angel
@PisPorsuk komşum daha hermes setler alınacak sağlıkla kullan.

@batmanforever komşum sağlıkla kullanın . Tıraş Keyfinize keyif katsın .

@Sofistike komşum sağlıkla kullanın çok güzel set .

Düzeltme : @Sofistike komşum benim hatam otomatik düzeletmeme fonksiyonun kurbanı oldum .
(27/12/2018, Saat: 00:46)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sostike komşum sağlıkla kullanın çok güzel set .

@Nani Kuş Üstadım, Çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun diyeceğim lakin zaten sizin  Big Grin  Üstadım. Forum nick imi kısaltma mı yaptınız. Yoksa klavyede tuş mu basmadı.  Tongue
(27/12/2018, Saat: 00:46)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk komşum daha hermes setler alınacak sağlıkla kullan.

@batmanforever komşum sağlıkla kullanın . Tıraş Keyfinize keyif katsın .

@Sostike komşum sağlıkla kullanın çok güzel set .

@Nani Kuş üstadım çok teşekkür ederim. Vintage aletlerle tıraş olmak hakikaten çok keyifli.
Hayirli olsun komsum.
[/quote]
Mehmet hissiyatın için teşekkür ederim siz olmasaydanız bende olmazdım Big Grin
2ztk8hx.jpg
2u7vt79.jpg
(27/12/2018, Saat: 15:20)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Komşum hayırlı olsun, merak ettiğim bir kolonya bu, kokusu/yoğunluğu nasıldır?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: