En Son Ne Aldınız ?
(26/12/2018, Saat: 20:10)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wuuuw çok şık duruyor, ışıl ışıl nazar değdirmeyelim maaşallah, güzel günlerde zevkli tıraşlarınız olsun komşum.

@Soner Bey çok teşekkür ederim. Temenniniz için  Blush
Komsum hayirli olsun. Cok guzel gorunuyorlar
@Sofistike

Muhleler guzel bir set olmus hayırlı olsun komsum.
(26/12/2018, Saat: 20:22)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum hayirli olsun. Cok guzel gorunuyorlar

@turkoglum13 Çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun. Komşum

(26/12/2018, Saat: 20:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Muhleler guzel bir set olmus hayırlı olsun komsum.

Çok teşekkür ederim. @dikdik_s Üstadım, forumdan edindiğim bilgiler ışığında böyle bir kombin yaptım. Smile
Set sahane komsum gule gule kullanin
Hayırlı olsun beyler güzel günlerde kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(26/12/2018, Saat: 21:03)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Set sahane komsum gule gule kullanin

Emir Bey çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.  Wink

(26/12/2018, Saat: 21:07)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun beyler güzel günlerde kullanın.

@-mali bey temenniniz için teşekkür ederim. Kendi adıma  Blush
(26/12/2018, Saat: 20:00)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN Ayhan abi sayesinde bu muhteşem 2 aletin sahibi oldum. İlgi ve alakası için Ayhan abiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
2mxeni1.jpg
Gillette Black Beauty
Gillette Aristocrat Rhodium

Volkan bende sana ve evsahipliğne teşekkür ederim, iyi günlerde kullan.
Rocca yı eminimki çok seveceksiniz. Fırça sentetik mi? Komşum

Muhle !!! gercekten kaliteyi hissettiriyor. Degerli ustat komsumuz Lord'un blogunu okumadan once, ve sonrasinda Geltir'e katilmadan cok once ve tamamen tesaduf eseri aldigim R106 modeli Muhle'mi hala ilk gunku kondisyonunda kullanmaktayim. Komsum hayirli olsun, gule gule kullanin, keyifli tiraslar.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: