En Son Ne Aldınız ?
@Southwestern komşum haydi gözünüz aydın sağlıkla kullanın ve sizi hayal kırıklığına uğratmasın . Darısı kargo gözü bekleyen komşuların başına . Fransa’dan bekleyen varsa Fransız kalsın
(24/12/2018, Saat: 14:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gart kardesimin, SE makinası, guzel ve klasik 1305 ler vs. tum yeni ve guzel urunleri dostlarımıza hayırlı olsun.

Bugun vintage gunu, 1900 lerin bası, JA Henckels SE.  Hem SE safety razor olarak kullanılabiliyor, hemde icinden cıkan aparatla ister strop yapıyorsunuz, ister ustura gibi kullanıyorsunuz.  Haber verdigi icin Kayhan komsuma cok tesekkur ederim.

Rica ederim Serdar güle güle kullan.
(25/12/2018, Saat: 18:30)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fırça dan bende kullanıyorum harika bir fırça. Kıl uçlarının çatallanması mükemmel, biraz sabredin break-in için fazla zorlamayın kendi halinde açılmasını bekleyin yada en fazla tıraş sonrası uçlarını havluya tatlı-sert biçimde sürterek kurulayın. bir süre sonra harikalar yaratacaktır. Benim için tek eksisi loft boyu, 2mm daha kısa olsaymış mükemmel olurmuş. Birde sert zemine düşürmeyin boyası hemen atıyor. Smile

Teşekkür ederim komşum bilgilendirmeniz için. Fırçayı ilk defa dün tıraş için kullandım, break in süresini bekleyemedimSmile Oldukça yumuşak kıl uçlarına sahip ve iyi bir omurgası var. Bugüne kadar almayı neden geciktirdiğimi anlayamadım. Şimdi mutluyuz biz onunla. Keyifli tıraşlar...
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar.
(25/12/2018, Saat: 20:54)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullan.Bende çam terebenti çam çırası gibi kokulara hastayım.
@Ibra35 komsum tesekkur ederim komsum, ancak bizim gibi bu tarz recine kokularini sevenlere uygun. Yorumlarimi yazarim bilahare, ama su ana kadar kozalakli ignesi, cam recinesi (baskin), ve biraz da agac yosunu kokusu aldim, kokular oldukca dogal, kesinlikle sentetiklik yok.

(25/12/2018, Saat: 21:42)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Southwestern komşum haydi gözünüz aydın sağlıkla kullanın ve sizi hayal kırıklığına uğratmasın . Darısı kargo gözü bekleyen komşuların başına . Fransa’dan bekleyen varsa Fransız kalsın
@Nani Kuş komsum tesekkurler. Bu sabun pek beklentilerin altinda kalacaga benzemiyor, ama dolapta denemedigim bir kac tane daha adi sani duyulmamis "riskli" sabun var Smile vakit buldukca paylasmayi dusunuyorum, belki bir cevher de biz kesfederiz, kopurtmeye devam  Fırça .
(25/12/2018, Saat: 20:56)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko performansı nasıl bu derby ustanın

Kısmetse bugün deneyeceğim genelde çarşambaları oluyorum böylece günlük kullandığım beyaz rapira ile de karşılaştırma fırsatı bulacağım.
Bu sene son artık gayrı ... Big Grin

41f5d71d0d44c5329bd5a2f99e611c24.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@KAYHAN Ayhan abi sayesinde bu muhteşem 2 aletin sahibi oldum. İlgi ve alakası için Ayhan abiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
2mxeni1.jpg
Gillette Black Beauty
Gillette Aristocrat Rhodium
Tarih 24.12.2018 pazartesi günü saat 20:00 sularında muehle-shaving.com.tr geçtiğim sipariş.

sn2zyv.jpg

26.12.2018 çarşamba günü sabah 09:00 gibi elime ulaştı. İrademi sınamak için iş yerime sipariş ettim.  Big Grin

fbzswg.jpg

Mesai bitişi eve geldiğimde kendimi Shaolin tapınağında ki sessizlik yemini etmiş ve iradesini her gün test eden keşişler hissiyatına kapılarak kargoyu açtım.

8zny9i.jpg

Kargoyu açtığımda kafamın içinde birden bire " kalite tesadüf olamaz. " sözü tekerrür etmeye başladı.

1zyhuz7.jpg

Ürünleri kutularından çıkartmaya başladığımda kalitesine hayran kaldım. muehle-shaving.com.tr Murat Bey sağolsun eline ne geçti ise kutuya doldurmuş denemem için.

2jg80p0.jpg

Ağzım kulaklarımda son kontrolleri yaparken rocca makine 'in başlık ağız kısmı sol üst tarafın orantısız olduğunu fark ettim. Sonrasında muehle-shaving.com.tr  Murat Bey ile diyalog haline geçtim. Durumu ilettim. Hiç resim bile gönderin demeden Almanya dan yeni başlıklar geleceğini ve bana ücretsiz bir şekilde göndereceğinin sözünü vererek ve başlığın diğer tarafını kullanın diye şakalaşarak İyi seneler dilekleri ile muhabbetimizi bitirdik. Çok keyifli bir alışveriş oldu benim için gönül rahatlığı ile siz değerli forum üyelerine önerebilirim.

Herkese Keyifli Tıraşlar dilerim.
Wuuuw çok şık duruyor, ışıl ışıl nazar değdirmeyelim maaşallah, güzel günlerde zevkli tıraşlarınız olsun komşum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: